Nimfė kietieji kvepalai "Geiša"


Sveikos mielosios, tikriausiai pamenate, kaip liepos mėnesio mylimiausių priemonių įraše pasakojau Jums apie Nimfę kietuosius kvepalus "Leila". Pastaruoju metu jaučiu silpnybę būtent kietiesiems kvepalams ir paprastų tiesiog nebenaudoju. Šiandien skubu Jums papasakoti apie dar vieną atrastą kietųjų kvepalų kvapą "Geiša".


Aprašymas

Saldus kvapas
Vandens gėlių aromatas su švelniu lotoso, frezijos ir ciklameno dvelksmu. Vidurinės natos susideda iš bijūnų, lelijų ir gvazdikų, kurios pabrėžia kvepalų charakterį. Pagrindinė nata - rafinuotas medienos kvapas.
Patogi, atsukama dėžutė.


Kodėl renkuosi kietuosius kvepalus, o ne paprastus? Visų pirma Nimfė kietieji kvepalai žavi savo natūralia sudėtimi bei patogia, maža kvepalų dėžute. Man patinka ir tai, kad šie kvepalai yra tepami, o ne purškiami, nes kai juos tepuosi žinau, kad jų tikrai neįkvėps mano mažylis. Taip pat mano vyrą dažnai erzina purškiamų kvepalų kvapas, nes jie pasklinda po visus namus, o šie kvepalai pasklinda tik ten kur reikia. 
Kalbant apie "Geiša" kvapą, šį kvapą aš tiesiog įsimylėjau. Kvepalai yra saldūs, bet ne per saldūs. Pirmas žodis, kuris šauna į galvą bandant apibūdinti šį kvapą yra gėlės. Man šie kvepalai labai primena gėles, o labiausiai pirmena bijūnus. Labai sunku apibūdinti šį kvapą, nes kiekvienas kvapą užuodžiame skirtingai, bet galiu pasakyti, kad šie kvepalai yra saldžiai gaivūs ir tikrai neerzinantys.
Jei reiktų išrinkti žmogų, kuriam dovanočiau šiuos kvepalus juos dovanočiau romantikei, svajotojai, ramaus būdo merginai.
Kalbant apskritai Nimfė kietieji kvepalai man yra tikras atradimas. Kvepalai yra natūralūs, o kvapai nepaprastai malonūs. Be to man labai patinka ir patogi bei maža kvepalų dėžutė, kurią visada įsimetu į rankinę.


Užeikite ir išsirinkite savo kvapą. Kietuosius kvepalus rasite čia. "Geiša" rasite čia.

P.s. Nimfė įdėjo Jums dovanėlių į rugsėjo mėnesio dovanų dėžutę :)

Su meile
Viktorija

-PR Sample-


3 komentarai:

 1. O pasitepus nelieka riebumo pojucio tose vietose? Siaip butu idomu ismeginti, karta parveze man lauktuviu is Graikijos tepamus kvepalus, tai buvo rieboki tokie...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ne, šie tikrai nėra riebi. Jų konsistencija labai lengva ir jų reikia tikrai nedaug, kad kvapas pasklistų😊

   Panaikinti
  2. Na tada tikrai kad norisi pabandyti :)

   Panaikinti

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...