Hair Jazz blakstienų augimą skatinantis serumas | harmonylife.lt


Sveikos mielosios, ne kartą esu sakiusi, kad blakstienų augimui naudoju ricinos aliejų su A + E vitamino lašeliais. Tačiau visai nesenai atradau blakstinų augimą skatinantį serumą, kuris visiškai pakeitė mano požiūrį į ricinos aliejų. Apie šį serumą šiandien skubu papasakoti ir Jums...Aprašymas

 • Koncentruota formulė!
 • Lengva naudoti!
 Patentuotas mišinys iš natūralių ingredientų ir moksliškai pažangios technologijos taikymas  apsaugo nuo lūžinėjimo ir trupėjimo. Pagerina blakstienų lankstumą, drėgmę ir blizgesį!

HAIR JAZZ serumo sudėtis:
 • Sojos proteinas, amino rūgštis ir vitaminas B. Padeda sustiprinti blakstienas, jas minkština bei apsaugo.
 • Keratinas - skatina blakstienų augimą, jas apsaugo ir mažina jų kritimą.
 • FOLLICUSAN - follicusan VB ™ yra bioaktyvių medžiagų ingredientas, kuris stimuliuoja ląsteles ir atgaivina blakstienų folikulus. Follicusan VB ™ pagerina blakstienų tankį ir tūrį.
 • SYMPEPTIDE XLASH® - greitina blakstienų augimą taip pat blakstienos tampa didesnės apimties.

Visų pirma Hair Jazz blakstienų augimą skatinantis serumas turėjo šiokį tokį minusą - pirmomis dienomis man jis labai graužė akis. Nežinau ar kaltas pats serumas ar kaltas mano akių jautrumas. Tačiau po kelių dienų akims apsipratus griaužimas tiesiog dingo. 
Na, o daugiau sekė tik šios priemonės pliusai. Man patiko patogus, akių pravedimą primenantis serumo aplikatorius. Su šiuo aplikatoriumi buvo labai lengva padengti priemonę prie pat viršutinės blakstienų linijos. 
Prieš pradedant naudoti serumą svarsčiau galimybę prisiauginti blakstienas, nes man norėjosi išraiškingų, ilgų bei tankių blakstienų. Panaudojus šią priemonę apie 3 savaitės tokie svartymai dingo. Per tą laiką mano blakstienos ženkliai paaugo bei tapo daug tankesnės ir ilgesnės. 
Kaip pradžioje minėjau serumas pakeitė mano požiūrį ir į ricinos aliejų. Visada galvojau, kad geresnės priemonės už šį aliejų blakstienų augimui nėra, tačiau panaudojus Hair Jazz supratau, kad su ricinos aliejumi mano blakstienos niekada nebūtų tiek paaugusios.


(Žinoma, nuotraukos neperteikia tikrojo vaizdo, bet tikiuosi šiokie tokie pokyčiai Jums matosi...)

Tad jei ir Jūs norite ilgų, tankių bei išraiškingų blakstienų tikrai labai rekomenduoju išbandyti Hair Jazz serumą, nes jis tiesiog padaro stebuklus. Naudojant jį blakstienos tampa daug tankesnės, ilgesnės bei išraiškingesnės.

Kaina: 49,90€

Su meile
Viktorija

-PR Sample-
2 komentarai:

 1. Labai jau trūksta prieš ir po nuotraukų. Jei jau taip "Per tą laiką mano blakstienos ženkliai paaugo bei tapo daug tankesnės ir ilgesnės", netuturėtų būti sunku paodyti juk rastumėte senesnę "prieš" foto. Už apžvalgas turbūt gerai moka jei net kelias dienas kentėjot graužimą ir nenutraukėt naudojimo.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, man už apžvalgas niekas nemoka, o griaužimą kentėjau dėl to, kad man akis griaužia nuo visų naujų priemonių, tušų, paakių kremų ir pnš :) be to tas griaužimas nebuvo toks, kokio aš negalėčiau iškęsti griaužė panašiai, kaip susilašinus akių lašų, o nuotrauką bandysiu surasti ir papildyti įrašą dar šiandien :)

   Panaikinti

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...