Himalaya Pore Tightening veido prausiklis


Sveikos mielosios, prieš kurį laiką Jums pasakojau apie savo favoritę Himalaya Purifying Neem veido priežiūros liniją. Na, o šiandien noriu Jums pristatyti Pore Tightening poras sutraukiantį veido prausiklį su mandarinais, kuris man buvo visiška naujiena. Ar jis taip pat užkariavo mano širdį, kaip ir nimbamedžio liniją, sužinosite skaitydamos toliau...


Aprašymas

Poras sutraukiantis veido prausiklis su mandarinais skirtas mišriai ir riebiai veido odai. Padeda sumažinti poras ir suteikia matinį efektą. Himalaya poras sutraukiantis veido prausiklis su mandarinais yra praturtintas ypatingu vaistažolių deriniu, kuris padeda mažinti poras ir suteikia odai matinį efektą. Sutraukiamosios hamamelių ir triphalos savybės sumažina poras. Mandarinų žievelė tonizuoja ir suteikia odai šviežumo ir švaros pojūtį.


Himalaya Pore Tightening veido prausiklis tikrai patiks toms, kurios dievina mandarinus, nes jis neapsakomai kvepia būtent jais. Aromatas toks saldus, skanus bei gaivus, tiesiog kaip mandarinai.:)

Šis prausiklis patiks ir natūralumo ieškotojoms, nes jame nėra Parabenų, SLS/SLES bei Phtalatų.

Na, o labiausiai jis patiks mišrios bei riebios odos savininkėms, kurios kenčia nuo išsiplėtusių porų, inkštirų bei odos riebalavimosi. Veido prausiklis sutraukia poras bei inkštirus ir paverčia juos visiškai nematomais. Taip pat šis prausiklis kiek pasausina veido odą bei suteikia jai matinį efektą, kuris išlieka praktiškai visą dieną. Dėl odos sausinimo nerekomenduočiau šio prausiklio naudoti normalios bei sausos odos savininkėms, nes iškart juo nuprausus veidą gali jaustis nemalonus sausumo bei tempimo jausmas. 


Naudojant šį prausiklį oda tampa švaresnė, šviežesnė bei matiškesnė, o veido poros ir inkštirai tampa beveik nepastebimi. 

Ar šis prausiklis užkariavo mano širdį? Galiu atsakyti, kad taip, nes jis suteikia tą gaivos bei švaros jausmą, kurio man ir reikia, tačiau dėl kiek per didelio odos sausinimo, juo nusiprausus, labai svarbu nepamiršti gerai sudrėkinti bei pamaitinti veido odą. 
Tad, riebios/mišrios odos savininkes, šis prausiklis kaip tik Jums ;) Na, o normalios/sausos odos savininkes, jei jį naudosite, nepamirškite gerai sudrėkinti bei pamaitinti veido odos :)

Su meile
Viktorija

-PR Sample-


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...