Cosnature atstatomoji plaukų kaukė su avokadais ir migdolais


Vakar skundžiausi mamai, kad mano plaukai kaip šiaudai. Jie labai šiurkštūs, išsausėję, netekę gyvybingumo. Kadangi "gerosios" plaukų priežiūros priemonės jau baigėsi, o "blogosios" dar labiau viską blogina nusprendžiau išbandyti Cosnature atstatomąją plaukų kaukę su avokadais ir migdolais apie kurią skubu ir Jums papasakoti.Aprašymas

Cosnature“ natūrali atstatomoji plaukų kaukė su avokadais ir migdolais – nualintiems lūžinėjantiems plaukams. Tinka veganams.
Veiklieji ingredientai:
   • Kviečiuose ir migdoluose esantis augalinis keratinas stiprina plauko struktūrą ir padeda mažinti jų lūžinėjimą bei išsišakojusius plaukų galiukus.
   • Ekologiškas arganų aliejus bei migdolų ir avokadų aliejai kartu sudaro intensyvios priežiūros formulę, kuri atstato drėgmę ir palengviną plaukų šukavimą – kad plaukai vėl būtų paklusnūs ir blizgėtų.

Visų pirma sužavi tai, kad visi Cosnature gaminiai yra be dirbtinių kvapiklių, dažiklių, konservantų, silikoninių ir mineralinių aliejų. Be to ši plaukų kaukė tinkama ir veganams.
Kaukė kvepia labai skaniai - migdolais. 
Nieko ypatingo iš šios kaukės nesitikėjau, nes išbandžiau labai daug plaukų kaukių ir vos tik kelios iš tos daugybės buvo tikrai veiksmingos. Šią kaukę galiu drąsiai įrašyti į veiksmingų plaukų kaukių sąrašą. Po šios kaukės plaukai buvo tikrai nebe šiaudiniai. Jau po pirmo karto plaukai tapo švelnesni, paklusnesni, labiau žvilgantys bei sveikiau atrodantys. Jei prieš šią kaukę plaukus buvo nemalonu liesti, po šios kaukės plaukus liesti tapo vienas malonumas.
Dabar mamai nebesiskųsiu, kad mano plaukai šiaudiniai, nes po šios kaukės plaukai tampa švelnesni, labiau žvilgantys, lengviau iššukuojami bei sveikiau atrodantys.
Plaukų kaukę įsigyti galite čia.

Su meile
Viktorija

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...