Morzės Sesės apyrankes


Sveikos mielosios, jei manęs kas paklaustų koks aksesuaras yra mano mėgstamiausias be jokios abejonės atsakyčiau, kad labiausiai mėgstu apyrankes. Apyrankių turiu daug ir įvairių. Dažniausiai visos mano apyrankės turi vienokią ar kitokią reikšmę bei prasmę. Šiandien noriu Jums papasakoti apie ypatingą apyrankę, kuri simbolizuoja žodį "Meilė"...Labas, 
Aš TAVO Morzės abėcėle koduotas žodis. Būsiu šalia, kad priminčiau gražiausias akimirkas, siekius ir meilę.
Būkime kartu,
..._ .. ... ._ _.. ._
(visada)Kažkada Jums esu pasakojusi apie raudoną siūlą - apyrankę, kurią man 7 mazgais užrišo mama. Rišant apyrankę sugalvojau norą ir tikiu, kad kai siūlas nukris noras išsipildys (trūksta labai labai nedaug, kad jis nutrūktų). Taip pat kaip daugelis žinote raudonas siūlas saugo nuo nužiūrėjimo (Ar tikite tuo? Aš tai tikiu.)
Morzės sesės, tai apyrankės, kurios nėra tik raudonas šilkinis siūlas... 
Tai apyrankės, kurios Jums gali priminti gražiausias akimirkas, siekius ir meilę. Šios apyrankės, tai apyrankės turinčios prasmę.
Morzės sesės ant Jūsų apyrankės morzės abėcėle gali užrašyti Jums artimiausią bei šilčiausią žodį.
Žodis, kuris atsidūrė ant mano apyrankės yra "Meilė" (kokia Meilė Svajoti be šio žodžio). Šis žodis man artimiausias, brangiausias, šilčiausias. 
Mano Meilės apyrankė pagaminta iš tvirto raudono šilkinio siūlo, o žodis "Meilė" sudėtas iš sidabriniu karoliuku. Apyrankė minimalistinė, bet tikrai ypatinga bei labai graži.
Manau, kad Morzės Sesės apyrankės yra puiki dovana tiek sau, tiek artimam žmogui, nes šios apyrankės yra labai gražios bei turinčios prasmę. Be to, jei tuo tikite, raudona apyrankė saugo ir nuo nužiūrėjimo.


Morzės Sesės apyrankę galite įsigyti čia.

P.s. Vieną apyrankę Morzės Sesės dovanoja ir Jums. Konkursą rasite čia.

Su meile
Viktorija

-PR Sample-

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...