Ingrid kosmetikos apžvalga


Sveikos mielosios, sveikinu visas su atėjusiu rudeniu ir naujais mokslo metais. Žinau, ruduo kai kam ir nepatinka, tačiau aš į rudenį žvelgiu romantikos pilnomis akimis. Būna ir saulėtų rudens dienų, kai saulė neapsakomai gražiai apšviečia krentačius medžių lapus, o vėjas maloniai kedena plaukus. Tokių saulėtų dienų Jums ir linkiu. Na, o dabar skubu Jums papasakoti apie Ingrid kosmetiką su kuria susikursite ne tik rudenišką makiažą.


Apie Ingrid kosmetiką

INGRID asortimente naujausios pasaulio madų tendencijos dekoratyvinė kosmetika internetu. INGRID - tai modernioms ir energingoms moterims norinčioms pajusti spindesį. Su INGRID dekoratyvine kosmetika sukursite tobulą makiažą bet kokioms progoms. Kas gali būti geriau, kai Jūs kartu su mumis pajaučiate tai, ką tūkstančius metų jautė senovės egipto moterys. INGRID dekoratyvinė kosmetika yra tinkanti visoms moterims ir už prieinamą kainą, leidžiančią moteriai kiekvieną dieną būti tokiai kokia norite.

Aš išbandžiau Ingrid matinio efekto be aliejaus makiažo bazę, paakių ir veido maskuoklį, kontūravimo paletę, šešėlių bazę, Egoist akių šešėlius, matinius lūpų dažus.


Indrig makiažo bazė be aliejaus man labai patiko. Makiažo bazė greitai susigeria, nepalikdama riebumo jausmo bei suteikdama odai matiškumo. Bazė nesausina, o priešingai drėkina veido odą. Naudojant ją užpildomos veido poros, odai suteikiamas matinis efektas, makiažas dengiasi tolygiau bei gražiau.


Ingrid paakių ir veido maskuoklis man taip pat labai patiko. Jis puikiai maskuoja bei įšviesina pajuodusius paakius bei kitus odos netobulumus. Maskuoklis ilgai išlieka bei niekur nesubėga, tad tai puiki makiažo priemonė riebiaodėms. 


Su kompaktiška Ingrid kontūravimo paletė galima susikurti labai lengvą veido kontūravimą. Įšviesintojas (highlighter'is) pigmentuotas gana gerai. Jis labai gražiai bei natūraliai žvilga ant veido. Bronzanto pigmentacija taip pat gana gera. Jis labai natūraliai patamsina tam tikras vietas bei labai lengvai sklaidosi. Na, o skaistalams turiu šiokių tokių priekaištų. Skaistalų pigmentacija gana silpna, tad jų beveik nesimato, bet kaip sakiau natūraliam veido bruožų paryškinimui šį paletė pats tas. Dėl kompaktiškumo ši paletė tikrai keliaus su manimi į visas keliones.


Pats didžiausias mano atradimas Ingrid šešėlių bazė. Su šia baze net ir labai nepigmentuoti šešėliai tampa ryškesni bei gražiau dengiasi. Ši šešėlių bazė ne tik suteikia šešėliams ryškumo bet ir padeda jiems išlikti ilgiau bei nesubėgti į raukšleles.Labai gaila, tačiau vieną šešėlį gavau sudaužytą. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Šešėlį man pavyko suklijuoti su spiritu (tikriausiai net nesimato, kad rudasis šešėlis buvo sudaužytas). Mano turimų šešėlių spalvos 1 ir 10. Šiems šešėliams neturiu jokių priekaištų. Jie stipriai pigmentuoti, lengvai dengiasi, gerai sklaidosi bei visiškai nebyra. 


Na ir paskutinioji mano išbandyta makiažo priemonė buvo matiniai lūpų dažai. Ingrid matiniai lūpų dažai visiškai užkariavo mano širdį. Jie yra labai pigmentuoti, gražiai dengiasi, ilgai išlieka bei visiškai nesausina lūpų. Mano turima lūpų dažų spalva yra 309. Man ši spalva beproto graži bei manau man tinkama. 

(Makiažas su Ingrid kosmetika nenaudojant jokių efektų ar filtrų)

Išbandytas Ingrid makiažo priemones vertinu labai gerai ir galiu pasakyti, kad man jos visos labai patiko. Jei reiktų išsirinkti labiausiai patikusią makiažo priemonę net kelios priemones susipeštų dėl pirmos vietos, tad favorites įvardinti negaliu. Nors Ingrid kosmetikos priemonių kaina nėra didelė šios priemones visiškai nenusileidžia net ir brangiausiai kosmetikai. Tikrai labai rekomenduoju užeiti į feelthewow.lt, išsirinkti bei išbandyti bent kelias Ingrid kosmetikos priemones. 

Su meile
Viktorija

-PR Sample-


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...