Uoga Uoga natūralūs skaistalai su gintaru "Persikutė"


Sveikos mielosios, nesikartosiu, visos ir taip puikiai žinote, kad natūralią kosmetiką aš tiesiog dievinu. Uoga Uoga gaminiai yra vieni mano mėgstamiausių, tad šiandien noriu Jums papasakoti apie dar vieną kosmetikos priemonę - skaistalus su gintaru "Persikutė", kurie mane sužavėjo ne tik savo nuotaikingu pavadinimu.Aprašymas

Šviesi, šilta persiko spalva. Nr. 643
Natūralūs skaistalai su gintaru
Persikutė
švelniai
nuo žiedų
laša trupinėliais 
ant veidų.
Nulijo.
Šie skaistalai pagaminti iš gamtoje randamų mineralų, todėl neturi jokių sveikatai žalingų sintetinių priedų ir yra visiškai natūralūs, be to, jų sudėtyje yra gintaro, kuris iš jūros ir saulės gavo išskirtinių savybių, padedančių puoselėti odos grožį ir sveikatą!
Skaistalai padeda paryškinti skruostikaulius, taip suteikdami veidui išraiškingumo. Mūsų skaistalai nekemša porų, leidžia odai kvėpuoti. Jos sudėtyje esantis gintaras kartu su cinko oksidu ramina suerzintą odą, todėl ši pudra puikiai tinka ir probleminei odai. Taip pat titano ir cinko oksidai natūralioje kosmetikoje yra naudojami kaip filtrai nuo žalingų saulės spindulių.

Visų pirma, kaip ir visi Uoga Uoga gaminiai, skaistalai "Persikutė" sužavi savo natūralia sudėtimi. Skaistalai pagaminti iš gamtoje randamų mineralų bei gintaro.
"Persikutė" skaistalų spalva labai švelni bei natūraliai atrodanti. Su šiais skaistalais skruostai įgauna tik natūralų persikinį atspalvį be jokio dirbtinumo.
Uoga Uoga skaistalai yra birūs, tad su jais reikia elgtis šiek tiek atsargiau, nes paėmus jų daugiau jie gali tiesiog pradėti byrėti.
Skaistalų ir nereikia imti daug, nes jie yra labai pigmentuoti, tad net ir su mažu kiekiu skruostai įgauna labai gražų bei natūralų atspalvį.


Uoga Uoga skaistalai "Persikutė" man patiko dėl savo natūralios sudėties, švelnaus persikinio atspalvio bei stiprios pigmentacijos.
Jei ieškote natūralių skaistalų tikrai labai rekomenduoju pasižvalgyti į Uoga Uoga siūlomus skaistalus.

Persikutė įsigyti galite čia.

Su meile
Viktorija

-PR Sample-


1 komentaras:

  1. Jau seniai dairausi į persikutę, o dar po tokios apžvalgos... Būtinai reikės išbandyt! :D

    Draugaukim! http://migdoline.blogspot.lt/

    AtsakytiPanaikinti

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...