Hair Jazz plaukų priežiūros rinkinys


Sveikos mielosios, tikiu kad visos esante mačiusios šias plaukų priežiūros priemones iš harmonylife.lt, kurios skatina plaukų augimą. Šios priemonės ilgai šmėžavo man prieš akis, tačiau aš vis dvejodavau ar verta jas bandyti, ar jos tikrai veiksmingos... Na, kaip tikriausiai supratote, šias priemones aš vis dėlto išbandžiau ir dabar skubu su Jumis dalintis įspūdžiais. Aprašymas

HAIR JAZZ produktai yra sukurti tam, kad paskatintų plaukų augimą!
 Jau daugybė mūsų klientų išbandė HAIR JAZZ priemones ir džiaugiasi rezultatais - išbandykite HAIR JAZZ ir Jūs! 
HAIR JAZZ poveikis plaukams:
  • Skatina plaukų augimą;
  • Suteikia žvilgesio ir purumo;
  • Mažina plaukų slinkimą;
  • Plaukai atrodo sveikesni ir storesni.
HAIR JAZZ veikliosios medžiagos:
  • Vitaminas B6 - vienas iš pagrindinių vitaminų, skatinančių plaukų augimą. Beto, padeda stabdyti plaukų slinkimą;
  • Sojos baltymai - didžiausią dalį mūsų plaukų sudaro baltymai, todėl maistas bei plaukų priežiūros priemonės, kuriose gausu baltymų puikiai tinka mūsų plaukams, apsaugo juos nuo lūžinėjimo ir skatina augimą;
  • Kiaušinio lukšto ekstraktas - nepakeičiamas baltymų, vitaminų ir polinesočiųjų riebalų šaltinis. Suteikia plaukams švelnumo, glotnumo ir purumo;
  • Keratinas - apsaugos plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio.Mano turimą plaukų priežiūros liniją sudaro: šampūnas, kondicionierius, kaukė, losjonas, serumas.


Apie Hair Jazz priemones esu girdėjusi gana dvejopų nuomonių. Aš galiu pasakyti tik tiek, kad šios priemonės man tikrai tiko ir patiko.
Naudojant visas šias priemonės plaukai pradėjo žymiai greičiau augti. Paprastai mano plaukai paaugdavo tik kokius 1-2 cm per 6 mėnesius. Naudojant šias priemones plaukai tiek paaugo per mėnesį. Taip pat naudojant šias priemones priekyje pradėjo matytis labai daug naujų mažų plaukelių, tai reiškia, kad auga ne tik esami plaukai, bet auga ir nauji bei didėja plaukų apimtis. 
Man patiko šios priemonės dar ir dėl to, kad jos plaukus padaro glotnesnius, lygesnius bei labiau žvilgančius. 


Esu girdėjusi atsiliepimų, kad šios priemonės kiek pasausina plaukus, tačiau man to tikrai nebuvo, nors mano plaukai ir yra gana sausi. Naudoju šias priemones kas 2-3 dienas jau visą mėnesį ir labai stipraus plaukų išsausėjimo tikrai nepajaučiau. Žinoma, papildomai darausi namines plaukų kaukės bei papildomai drėkinu galiukus aliejukais, tačiau aš tai darau nuolat.


Hair Jazz plaukų priežiūros priemones man tikrai patiko, nes jos skatina plaukų augimą, mažina jų slinkimą bei suteikia plaukams glotnumo, švelnumo ir žvilgesio. 

Rekomenduoju šią liniją išbandyti ir Jums.

Su meile
Viktorija

-PR Sample-
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...