TriCollagen Peptide


Sveikos mielosios, tikriausiai visos matėte bei girdėjote apie maisto papildą TriCollagen. Perskaičiusi bei išgirdusi daugybę teigiamų atsiliepimų apie šį maisto papildą neatsispyriau pagundai ir pačiai jį išbandyti. Tad baigusi vieną TriCollagen kursą skubu su Jumis dalintis įspūdžiais...


Aprašymas


Tri – Collagen yra maisto papildas, skysta kolageno forma, kurio sudėtį sudaro 3 pagrindinės biologiškai aktyvių komponentų grupės:
  1. I ir III tipo kolagenas ir hialurono rūgštis.
  2. Biologiškai aktyvios medžiagos, užtikrinančios gerą kolageno įsisavinimą.
  3. Antioksidantai, augalų ekstraktai, vitaminai, kurie pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu (lėtina senėjimo procesus organizme).

Sudėtyje yra žuvinės kilmės kolagenas, kuris yra vienas svarbiausių organizmo baltymų, kuris sudaro net 70 proc. odos masės. Maždaug nuo 25m kalogeno natūraliai organizme ima mažėti, ši kolageno degradacija lemia odos senėjimą, raukšlių atsiradimą ir odos tamprumo bei stangrumo netekimą. Kolageno yra odoje, kauluose, kremzlėse, sausgyslėse, raiščiuose, raumenyse, taip pat – dantyse ir dantenose, akies ragenoje, kraujagyslėse, vidaus organuose bei audiniuose.
TriCollagen nauda organizmui yra labai didelė:
  1. Palaiko normalią odos, plaukų , nagų būklę:
  2. Askorbo rūgštis padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų, kremzlių ir odos funkcijai, susidarymą.
  3. Biologiškai aktyvios medžiagos apsaugo ląsteles nuo oksidacinės pažeidos (lėtina senėjimo procesus) ir užtikrina gerą kologeno susidarymą.
Kaip vartojamas TriCollagen?
Produkto dėžutėje yra 14 buteliukų po 25 ml skysčio, kuris pasižymi vaisių skoniu. Gamyboje naudojamas žuvinės kilmės kolagenas yra itin aukštos kokybės, todėl produktas neturi žuviai būdingo kvapo ir skonio. Išgerti po vieną buteliuką per dieną. Kursą rekomenduojame kartoti 3-4 kartus per metus. Produktas skirtas žmonėms nuo 16 metų.


Visų pirma mane sužavėjo geriamojo skysčio skonis. TriCollagen'o skonis primena vaisius bei yra saldus. Man smaližei šis maisto papildas puikiai atstojo kasdieninį saldainį.
Geriant TriCollagen'ą labai džiaugiausi, kad nuo jo manęs neberia (nuo kai kurių maisto papildų man kartais atsirasdavo nemažai spuogų). Priešingai geriant jį kasdien atrodydavo, kad odos būklė tik gerėja ir gerėja.
Baigus gerti visą kursą odos, plaukų bei nagų būklė ženkliai pagerėjo. Oda tapo skaistesnė, lygesnė, minkštesnė - tarsi sudrėkinta iš vidaus. Plaukai tapo švelnesni, puresni, sveikesni, o galiukai pradėjo mažiau skilinėti bei lūžinėti. Nagų būkle aš niekada nesiskundžiau, tačiau po šio papildo vartojimo jie pradėjo dar greičiau augti bei tapo dar stipresni.
Kalbant apie sveikatą didžiausią TriCollagen'o naudą pajaučiau tada, kai jį geriant man nustojo skaudėti kelio sąnarį. Kas žinote, o kas ne - mane dažnai kankina kelio sąnario uždegimas bei skausmai. Po šio papildo kurso vartojimo kelio skausmu praktiškai nebesiskundžiu. Tad jei turite panašių problemų, tikiu, kad TriCollagen'as gali padėti ir Jums.


Atsižvelgiant į kainą TriCollagen'as yra gana nepigus reikalas, tačiau galiu garantuoti jis vertas kiekvieno cento. Šis maisto papildas padeda palaikyti normalią plaukų, odos, nagų bei kaulų būklę ir užtikrina gerą kolageno susidarymą organizme.

TriCollagen galite rasti: trikolagenas.lt.

Su meile
Viktorija

-Pr Sample-
1 komentaras:

  1. Aš gal būsiu nepopuliari, bet jei vartoju papildus, tai dažniausiai stengiuosi vartoti juos tam tikrai specifikai, o ne viskam. Gal ir gerai, kad tiek daug poveikio, bet ar taip gali būti? Ir ar tų papildomų dalykų mūsų organizmui tiek daug reikia? Nes natūralu, kad kai svarstai, kaip savo sveikatą pastiprinti, galvoju, kad va ir tą, ir tą, ir aną reikia stiprinti :) Man irgi taip būna. Bet po to susimąstau, kad gal čia bereikalinga panika iš oro. Mūsų organizmas juk prisitaikęs gyventi ir atsistatyti. Žinoma, kartais pagalvos prireikia, bet na specifiškai. Tarkim jūs paminėjote sąnarių problemas, tai kodėl nevartoti kažko, kas skirta stiprinti būtent sąnarį? Nes aš įsivaizduoju, kad jei organizmui duodi didelę dozę VISKO, tai tai jam irgi reikia apdoroti, 'suvalgyti' ir pasisavinti. Tai kaip ir papildomas darbas :) Aš papildus pageriu prieš prasidedant pavasariui. Nes faktas, kad saulės trūkumas oj kaip veikia. Ir čia geriausiai padeda D vitaminas, beje. Paprasta ir aišku. O dėl sąnarių, manau, galite rasti daug pigesnį ir taiklesnį poveikio prasme variantą. Na, kad ir: https://www.gintarine.lt/vitaminai-ir-maisto-papildai/gerai-savijautai/maisto-papildai-sanariams/catalogstore.aspx?CatID=PL_831

    AtsakytiPanaikinti

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...