Aubrey universalus tirpsmo vandens tonikas su fragonijomis | livinn.lt


Saulutei vis labiau kaitinant orą, mano must have veido priežiūros priemonėmis tampa įvairūs hidrolatai terminiai vandenys bei veido purškikliai, kurie maloniai atvėsina bei atgaivina veido odą karštą dieną. Šiuo metu mano rankinėje apsigyveno Aubrey universalus tirpsmo vandens tonikas su fragonijomis. Apie šį toniką skubu papasakoti ir Jums.Aprašymas

100% natūralus „Aubrey“ universalus tirpsmo vandens tonikas su fragonijomis, sertifikuotas NSF – ne mažiau 70% ekologiškų ingredientų. Gaivi dulksna minkština, nuramina odą, ilgam ją sudrėkina ir aprūpina reikalingais mineralais. Kliniškai patvirtina – drėkinamasis poveikis išlieka net iki 8 valandų. Tinka visų tipų odai.
Veikliosios medžiagos:
- Aromaterapijoje fragonijos aliejus naudojamas kaip odą raminantis ir balansuojantis drėkiklis.
- Karbonizuotas mineralinis vanduo drėkina ir aprūpina odą reikalingais mineralais.

Visų pirma sužavi 100% natūrali sudėtis. Priemonė nebandyta su gyvūnais, tinkama veganams bei yra be glitimo.
Universalus tonikas pasižymi labai maloniu, natūraliu gėlių aromatu. Kvapas švelnus bei tikrai neerzinantis.


Gaivi veido dulksna labai maloniai vėsina, gaivina, minkština bei drėkina veido odą. Naudojant šią priemonę veido oda ne tik atgaivinama bei sudrėkinama, bet ir aprūpinama reikalingais mineralais. 


Tikrai labai rekomenduoju šią dulksną išbandyti ir Jums, o ypač rekomenduoju ją turėti karštą vasaros dieną, kai norisi veidą atgaivinti, nuraminti bei sudrėkinti.

Aubrey universalų tirpsmo vandens toniką rasite: livinn.lt.

Su meile
Viktorija

-PR Sample-


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...