AkneSpotas.lt + apsauginio toninio kremo nuo saulės Photoderm Nude Touch apžvalga


Paauglystėje, kol dar nebuvau mokiusis visažistės specialybės, apie odos priežiūrą mažai ką ir nutuokiau. Tada tikrai nežinojau kuo prausti bei valyti veido odą, kokias priemones naudoti ir kaip išvis prižiūrėti savo veidą. Žurnaluose prisiskaičiusi man netinkamos, o dažnai ir klaidingos informacijos su savo veido oda tiesiog eksperimentuodavau, ko pasekoje susirgau gana stipria akne. Mano odos būklė buvo tokia prasta, kad net teko kreiptis pagalbos į specialistus... Ačiū Dievui, dabar, dėka tinkamos priežiūros bei tinkamų priemonių, akne manęs nebekankina. Tačiau, tikiu, kad mano skaitytojų tarpe yra tikrai nemažai jaunų merginų, kurios nežino kaip tinkamai prižiūrėti veido odą bei kenčia nuo šios ligos. Ir čia Jums į pagalbą atskuba Bioderma su savo nauju projektu, apie kurį skubu papasakoti ir Jums...AkneSpotas.lt, tai pirmasis ir vienintelis portalas Lietuvoje, kuriame galima rasti išsamią ir teisingą informaciją apie riebią ir mišrią bei į acnę linkusią odą. Šis portalas sukurtas bendradarbiaujant su geriausiais savo srities specialistais - gydytojais dermatologais.

Čia rasite ne tik paprastai ir aiškiai suformuotą informaciją apie konkrečią odos būklę - aknę, bet ir pagrindinius spuogų gydymo metodus bei esmines teisingos odos priežiūros taisykles: nuo ko pradėti ir kaip iš gausybės produktų išsirinkti sau tinkamą? Kaip suprasti kada jau laikas eiti pas dermatologą ir kur rasti geriausią specialistą?

AkneSpotas.lt taip pat siekia atkreipti jaunų žmonių dėmesį ir paskatinti teisingai rūpintis savo oda, nes spuogai nėra liga, su kuria reikia gyventi. Netinkama mityba ir kasdienis stresas daro pastebimą įtaką mūsų odos būklei. Taigi, svarbu spuogus gydyti dar jaunystėje, vos tik pasirodo lengva jų forma. Na, o negydoma aknė gali tęstis dešimtmečius, palikdama randus ir pigmentines dėmes.

Taigi, mielosios, visas raginu užeiti į AkneSpotas.lt portalą ir susipažinti su spuogų atsiradimo priežastimis, aknes simptomais, gydymo būdais ir svarbiausiomis odos priežiūros taisyklėmis. 


Pradėkime taisyklingai rūpintis savo veido oda jau dabar! Na, o aš savo ruožtu, skubu Jums papasakoti apie priemonę be kurios neišsiversime saulėtą vasaros dieną - apsauginį toninį kremą nuo saulės riebiai, mišriai odai Photoderm Nude Touch SPF50+/UVA25.


Aprašymas

Dėka naujausios kartos odos išvaizdą koreguojančios kremo tekstūros, oda iš karto atrodo lygesnė ir skaistesnė. Neutralizuojamas odos blizgesys, ji tampa matinė. Kremas susilieja su oda ir užtikrina šilkinį padengimą.
Išskirtinė mineralių UVA/UVB dermatologinių filtrų kombinacija ir Bioprotection Cellulaire patentas užtikrina optimalią apsaugą nuo žalingo UV spindulių poveikio (nudegimo, saulės alergijos ir kt.) Naudojant šią priemonę kasdien mažėja odos trūkumai. Tinka jautriai odai. Hipoalerginis. Nekomedogeninis. Be kvapiųjų medžiagų.


Apsauginis toninis kremas yra gana skystos, lengvos konsistencijos. Jis visiškai neapsunkina veido bei leidžia odai kvėpuoti.
Padengus šią priemonę veidas iš karto atrodo lygesnis, skaistesnis, matiškesnis bei įgavęs sveiką įdegio efektą. Tiesa, kremas neužmaskuos didelių odos netobulumų, tačiau smulkius spuogelius ar randelius jis tikrai pavers mažiau matomais. Tad šios priemonės maskavimą vertinčiau, kaip lengvą - vidutinį.
Labiausiai mane gasdinantis dalykas buvo gautos priemonės spalva (Light Colour), kuri pakuotėje atrodė labai tamsi. Tačiau padengus šią priemonę ant veido, net ir man šviesiaodai, ji tapo bemaž tinkama. Tiesa, teko kiek padirbti su šviesiu maskuokliu, kad toninis kremas idealiai atitiktų mano odos atspalvį, bet išgauti natūraliai atrodantį įvaizdį man tikrai pavyko. 
Kalbant apie priemones padengimą, šį kremą rekomenduočiau dengti su kempinėle, nes būtent su kempinėle jis dengiasi tolygiai ir gražiai nugula ant veido, neišryškindamas išsausėjimų.


Svarbiausias dalykas, kodėl rekomenduoju rinktis šią priemonę vasaros metu, tai didelė apsauga nuo saulės - SPF50+. Kaip visos puikiai žinote, norint išvengti priešlaikinio senėjimo bei pigmentinių dėmių veido odą tiesiog būtina saugoti nuo kenksmingų saulės spindulių net ir riebios, mišrios ir į aknę linkusios odos savininkėms.


Taigi, apibendrinant galiu pasakyti, kad vietoj makiažo pagrindo, vasarą rekomenduočiau rinktis apsauginį toninį kremą, kuris yra lengvos, neapsunkinančios konsistencijos bei yra gerai apsaugantis odą nuo kenksmingų saules spindulių. Na, o ar tiesa ar mitas, jog saulės vonios padeda įveikti aknę, galite sužinoti AkneSpotas.lt.

P.s. Nepamirškite sudalyvauti konkurse, kuriame galite laimėti Bioderma priemonių rinkinuką bei micelinį vandenį (konkursą rasite čia) ;)

Su meile
Viktorija

-PR Sample-Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...