BIODERMA apsauginis pienelis nuo saulės vaikams Photoderm Kid SPF50+/UVA39


Praėjusiame įraše Jums pristačiau apsauginį toninį kremą nuo saulės, skirtą mišriai veido odai. Na, o šiandien norėčiau kreiptis į mamytes bei papasakoti apie mažylių odos priežiūrą vasaros metu. Tikriausiai visos mamos žino, kad mūsų mažylių oda yra net penktadalių plonesnė nei suaugusiųjų, o odos apsauginė barjerinė funkcija - silpnesnė. Taip pat visos puikiai žinote, kad vaikučių oda dažnai būna jautri bei sausa, tad jai reikia skirti dar didesnį dėmesį bei stengtis ją kuo labiau apsaugoti nuo kenksmingų aplinkos veiksnių, tokių kaip saulė. Savo jautriai mažylio odai apsaugoti aš renkuosi Photoderm Kid apsauginį pienelį, apie kurį skubu papasakoti ir Jums...Aprašymas

Dėl sudėtyje esančių išskirtinių dermatologinių UVA ir UVB filtrų Photoderm Kid užtikrina aukščiausią apsaugą vaikams nuo žalingų saulės spindulių poveikio (nudegimai, saulės sukeltos alergijos ir t.t.) Unikalus Cellular Bioprotection patentas aktyvina natūralią odos apsaugą ir biologiškai apsaugo ląstelių DNR. Sudėtyje esantis C-Peptidas padidina odos tolenrancijos laipsnį ir garantuoja ķremo saugumą ypač švelniai vaikų odai.
Šviesi mėlyna kremo spalva užtikrina tolygų kremo paskirstymą ant veido ir kūno odos. Garantuojama optimali apsauga. Kremo spalva išnyksta iš karto po patepimo.
Kremo tekstūra skystėja sąlytyje su oda. Nepalieka riebių ar baltų dėmių. Hipoalerginis. Nekemša porų. Aukšta tolerancija. Fotostabilus. Be oktokrileno. Atsparus vandeniui.


Visų pirma mane sužavėjo labai lengva bei švelni pienelio tekstūra, kuri sąlytyje su oda tampa dar skystesnė bei lengviau pasidengianti.
Kaip ir rašoma aprašyme pienelis iš tiesų yra šviesiai mėlynos spalvos (kas labai prajuokino mano mažylį), tačiau vėliau, gerai įtrinus kremą į odą, spalva išnyksta bei tampa nematoma. 
Padengus priemonę, ji nepalieka jokio lipnumo, riebumo ar sunkumo jausmo ant odos. Priešingai, kremas susigeria labai greitai, nekimšdamas vaikučio odos porų, jos neriebindamas bei nepalikdamas dėmių ant drabužėlių.


Išbandžiusi šį pienelį pati, galiu drąsiai teigti, kad ši priemonė ne tik apsaugo odą nuo kenksmingų saulės spindulių, bet ją ir drėkina bei maitina, kas yra tikrai gana svarbu jautriai bei sausai mažylio odytei.


Taigi, mielos mamytes, jei nežinote kokią priemonę naudoti mažylio apsaugai nuo saulės, tikrai labai rekomenduoju išbandyti Photoderm Kid apsauginį pienelį, kuris yra labai lengvos konsistencijos, greitai susigeriantis, drėkinantis ir maitinantis mažylio odą bei žinoma, gerai apsaugantis nuo kenksmingų saulės spindulių.

Su meile 
Viktorija

-PR Sample-
2 komentarai:

  1. Ačiū jums, Viktorija, už tokią gerą apžvalgą. Abejojančioms: tikra tiesa, patys šitą pienelį naudojam ir liuks, jokio sudirginimo, nieko. Mes šiaip dviejom priemonėm verčiamės: kai saulėta, tepu mažuosius šitu biodermos kremu, o kai šalta ar vėjuota - atradom chicco (https://www.babycity.lt/lt/parduotuve/prieziurai-ir-higienai/vaiko-kosmetika/kuno-prieziura/chicco-kremas-nuo-salcio-50ml-8059147053266/p1166 nuoroda toms, kurioms įdomu). Čia mūsų 2 "must have", turint omeny permainingus Lietuvos orus... vienu žodžiu, vasarai mes jau pasiruošę :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Ačiū Jums, kad skaitote :) būtinai išbandysime ir Jūsų rekomenduojamą priemonę ;)

      Panaikinti

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...