Biovene burbulinė veido kaukė


Pastaruoju metu esu gerokai susikoncentravusi ties odos drėkinimu bei maitinimu. Na, o kad odos drėkinimas būtų dar efektyvesnis, žinoma, reikia nepamiršti ir tinkamai išvalyti veido poras bei ant odos susikaupusius nešvarumus. Giliam odos valymui šiandien pasirinkau Biovene burbulinę veido kaukę, kurią jau senai norėjau išbandyti. Na, o išbandžiusi šią kaukę, skubu su Jumis dalintis pirmaisiais įspūdžiais...Aprašymas

Burbulinė veido kaukė su aktyviąja anglimi ir deguonimi puikiai išvalo veido poras. Ji padeda kovoti su spuogais, inkštirais ir dėmelėmis.
Užtepta kaukė suputoja, oda švelniai masažuojama, pašalinami ant jos susikaupę nešvarumai ir aplinkos toksinai. Natūralūs ginkmedžių, alavijų ir žaliosios arbatos ekstraktai giliai įsikverbia į odą, ją efektyviai sudrėkina, suteikia energijos ir natūralaus švytėjimo. Oda tampa švari ir švelni, o poros akivaizdžiai sumažėja.
Sudėtyje nėra parabenų, parafininių alyvų, silikono, SLS ir glitimo! Tinka visų tipų odai, o ypač rekomenduojama mišriai ir probleminei odai.


Kaip visada, visų pirma Biovene sužavi savo sudėtimi, kurioje nėra parabenų, silikono, SLS, glitimo ir kitų blogybių. Kaip pat sužavi ir tai, kad priemonė nėra bandyta su gyvūnais.

Užsitepus kaukę ant veido apima neapsakomai malonus jausmas. Atrodo, kad odą kažkas švelniai masažuotų bei kutentų. 

Padengus priemonę po 5 min veidas pasidengia putojančiais burbuliukais, kuriuos reikia dar kartą pirštų galiukais įmasažuoti į odą. Na, o po 5-10 min kaukę jau galima nuplauti drugnu vandeniu. Toks kaukės naudojimo procesas gana neįprastas bei įdomus, o dar tas švelnus odos kutenimas yra kažkas tokio!

Nusiplovus kaukę, veido poros atrodo išvalytos, o visi susikaupę nešvarumai pašalinti. Oda tampa neapsakomai švari, švelni, gaivi ir kas svarbiausia - neišsausėjusi. 


Burbulinė Biovene veido kaukė man labai patiko dėl savo malonaus bei švelnaus veido masažo, efektyvaus veido porų, susikaupusių nešvarumų bei toksinų išvalymo. Tikrai labai rekomenduoju šią kaukę išbandyti ir Jums, nes ją naudojant oda tampa švari, švelni bei gyvybinga.

Burbulinę veido kaukę galite rasti Drogas bei nuo dabar ir Eurokos parduotuvėse.

Su meile
Viktorija

-PR Sample-


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...