Himalaya Nourishing maitinamasis kremasSveikos mielosios, praėjusiame savo įraše Jums pasakojau apie Himalaya Pore Tightening veido prausiklį, kuris sutraukia poras bei suteikia odai matinį efektą. Tačiau kartu šis prausiklis gali šiek tiek išsausinti veido odą bei sukelti tempimo jausmą. Kad taip neatsitiktų iškart, nusipraususi veidą Pore Tightening prausikliu, skubu veido odą drėkinti bei maitinti kremais. Ir tam puikiausiai pasitarnauja senas mano pažįstamas Himalaya Nourishing maitinamasis kremas apie kurį skubu papasakoti ir Jums.


Aprašymas

Maitinamasis kremas visiems odos tipams. Drėkina, maitina ir saugo visą dieną. Lengvas ir neriebus kasdienio naudojimo kremas padeda odai išlikti sveikai ir glotniai. Alavijas maitina ir drėkina, o žieminė vyšnia ir indinis kinmedis saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio ir sauso oro.


Himalaya Nourishing maitinamasis kremas kelia susižavėjimą keliais aspektais. 
Visų pirma kremas žavi savo universalumu, nes jį galima naudoti tiek veidui, tiek rankoms, tiek visam kūnui. Tokia universali priemonė tikrai gali praversti keliaujant atostogauti, nes vietoj kelių kremų užtenka pasiimti vos vieną. 
Taip pat ši priemonė žavi savo lengva bei greitai susigeriančia tekstūra. Kremas labai lengvas, greitai susigeriantis bei nepaliekantis riebumo ar lipnumo pojūčio ant odos. 
Na, ir trečias aspektas, kuris kelia susižavėjimą, tai kaina. Šis kremas kainuoja iki 4€, tačiau jis taip pat gerai atlieka savo funkcijas, kaip ir brangūs kremai.
Naudojant Himalaya Nourishing kremą oda tampa glotnesnė, švelnesnė, elastingesnė, gerai sudrėkinta bei pamaitinta.


Taigi, mielosios, jei nenorite leisti didelių pinigų kremams, tikrai labai rekomenduoju atkreipti dėmesį į šį Himalaya Nourishing maitinamąjį kremą, kuris yra universalus, lengvos konsistencijos, gerai drėkinantis bei maitinantis veido ir kūno odą.

P.s. Primenu, kad Meilė Svajoti Facebook paskyroje vyksta konkursas, kurio metu galite laimėti pasirinktą Himalaya veido prausiklį (konkursą rasite čia).

Su meile
Viktorija

-PR Sample-Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...