Himalaya Purifying Neem veido priežiūros linija


Kaip tikriausiai visos matėte, vakar testavimui gavau gana nemažą siuntinuką iš Himalaya. Tačiau su kai kuriais gautais produktais esu pažįstama jau gana ilgą laiką... Pvz.: su Purifying Neem veido priežiūros linija draugauju nuo tada, kai tik ji pasirodė parduotuvių lentynose (apie 5-6 metus). Man šios linijos produktai neapsakomai patinka bei kartoju juos vėl ir vėl... Kuo ši linija ypatinga ir kuo ji man taip patinka? Kviečiu skaityti toliau ir sužinoti...Nimbamedis, puikiai žinomas dėl savo valančių ir antibakterinių savybių, naikina problemas sukeliančias bakterijas. Himalaya Purifying Neem veido priežiūros priemonės su nimbamedžiu valo odą, pašalindamos riebalų perteklių ir švarumus, jos neišsausindamos. Šios priemones padeda išvengti spuogų ir inkštirų atsiradimo, išlaikydamos odą švelnią, švarią, gaivią bei sveiką.


Kalbant apie kiekvieną priemonę atskirai, labiausiai iš šios linijos man patinka prausimosi putos. Tikrai jau nebesuskaičiuosiu kiek buteliukų šios priemones esu sunaudojusi... Vos tik pamatau, kad mano odos būklė blogėja bei mane pradeda berti, iškart bėgu pirkti šių putų ir po kelių dienų oda vėl susitvarko. Prausimosi putos švelniai valo, gaivina, mažina riebalų perteklių ir pašalina visus odos nešvarumus.


Žinoma, neišsiverčiu ir be veido šveitiklio bei valomosios kaukės. Šios priemones taip pat yra nuolat kartojamos bei perkamos vėl ir vėl. Veido šveitiklis giliai valo odą ir šalina negyvąjį odos sluoksnį, inkštirus bei užsikimšusias poras. Nusišveitus veidą šiuo šveitikliu oda tampa švelni, gaivi bei švari. Na, o veido kaukė padeda reguliuoti perteklinį riebalų išsiskyrimą, taip pat valo užsikimšusias poras ir užkerta kelią inkštirų atsiradimui. 


Rečiausiai mano perkama priemonė iš šios linijos yra veido prausiklis. Nieko nesakau, jis yra tikrai geras, tačiau man labiau patinka prausimosi putos, nes jos yra labiau putojančios bei švelnesnės, bet kai nerandu putų tikrai drąsiai perku ir prausiklį, nes jis taip pat gerai valo odą, šalina riebalų perteklių bei kitus odos nešvarumus.

Kaip jau supratote Himalaya veido priežiūros liniją su nimbamedžiu aš kartoju nuolatos bei ją tiesiog dievinu. Tikrai nenaudoju šių priemonių ištisai, tačiau vos tik pamatau, kad mane pradeda berti ar pradeda erzinti kitų priemonių kvapas (tiesiog dievinu šios linijos kvapą) iškart perku šiuos produktus. Drąsiai galiu teigti, kad tai mano mylimiausia veido priežiūros liniją bei ją tikrai rekomenduoju išbandyti ir Jums.

P.s. nepamirškite sekti naujienų, nes greitu metu pasirodys konkursas, kurio metu galėsite laimėti Himalaya priemonių.

Draugaukime ir instagram'e (www.instagram.com/viktorija_gruod)

Su meile
Viktorija

-PR Sample-

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...