Kaukė plaukams "Argan Velvet" su 100% rafinuotu argano aliejumi | vitrinapro.lt


Sveikos mielosios, senai su Jumis kalbėjau apie plaukų priežiūrą... Atšilus orams bei vis dažniau pasirodant saulei ypatingą dėmesį pradedu skirti ne tik odos, bet ir plaukų drėkinimui bei maitinimui. 2-3 kartus per savaitę plaukus lepinu nebe balzamais, o intensyviai drėkinančiomis kaukėmis, kurios ne tik gerai pamaitina sausus bei lūžinėjančius plaukus, bet gali apsaugoti nuo kenksmingų UV spindulių ir šilumos streso. Šiandien noriu Jums papasakoti apie Argan Velvet plaukų kaukę, kurią renkuosi intensyviai priežiūrai bei apsaugai pastaruoju metu.Aprašymas

Atstatanti ir minkštinanti plaukus kaukė su 100% ypač rafinuotu organiniu argano aliejumi, praturtinta pantenoliu ir linų sėmenų aliejumi, kurie  drėkina, maitina ir minkština. Be parabenų. Po naudojimo plaukai tampa šilkiniai, minkšti , elastingi ir blizga nuo šaknų iki galiukų. Sustiprina ir pamaitina sausus ir lūžinėjančius plaukus. Efektyviai neutralizuoja  cheminių procedūrų paveiktus plaukus ir sugrąžina jiems žvilgesį, apsaugo nuo žalingų UV spindulių poveikio. Apsaugo spalvą.Argan Velvet plaukų kaukė tikrai intensyviai drėkina, maitina bei atgaivina plaukus. Naudojant šią priemonę plaukai tampa švelnesni, minkštesni, elastingesni bei labiau žvilgantys. Mane sužavėjo ir tai, kad kaukė ne tik intensyviai atstato pažeistų plaukų būklę, bet ir papildomai juos apsaugo nuo UV spindulių, kas manau yra tikrai aktualu šiltuoju metų laiku.

Tiesa, ši plaukų kaukė turi ir minusų... Kalbant atvirai, man nelabai patiko jos kvapas, kuris mane kiek erzino. Tačiau tai yra labai individualus dalykas ir vieniems priemones aromatas gali nepatikti, o kitiems labai patikti. 

Taip pat kiek gąsdina plaukų kaukės kaina (200ml kainuoja 21,90€). Ar pati būčiau ją pirkusi? Ko gero ne, nes nesu linkusi leisti tokių pinigų plaukų priežiūros priemonėms... Tačiau dabar, kai ją išbandžiau, jei nerasčiau nieko pigesnio tikrai dar kartą grįžčiau prie šios kaukės.


Taigi, apibendrinant galiu pasakyti, kad nepaisant kelių minusėlių Argan Velvet plaukų kaukė man patiko dėl savo intensyvaus drėkinimo, maitinimo, gaivinimo bei apsaugos nuo kenksmingų UV spindulių ir šilumos streso. Šią kaukę tikrai imsiu su savimi keliaujant atostogauti prie jūros tam, kad maksimaliai atstatyčiau savo plaukus bei juos apsaugočiau.


Su meile
Viktorija

-PR Sample-Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...