L'occitane Aqua Réotier


Švelnus vėjas, tylus jūros ošimas, šilti saulės spinduliai, ramybė bei gaiva... Būtent tokias asociacijas sukelia naujoji L'occitane Aqua Réotier veido odos priežiūros linija, kuri visai netikėtai įsisuko ir į mano veido priežiūros rutiną. Kuo ši linija ypatinga? Kviečiu skaityti toliau ir sužinoti...Prancūzijoje esančio Réotier šaltinio vandenyje yra net 10 kartų daugiau kalcio, nei terminiame vandenyje. Būtent Aqua Réotier veido priežiūros linijoje pirmą kartą ir buvo panaudotas šio šaltinio vanduo, užtikrinantis dar didesnį ir efektyvesnį odos drėkinimą nei bet kada anksčiau.
Kalcis, esantis šaltinio vandenyje, tarsi "užrakina" drėgmę odos ląstelėse ir atkuria optimalų vandens balansą. Visi Aqua Réotier produktai išsiskiria lengva, gaivia tekstūra, kuri padeda išsaugoti drėgmę visuose odos sluoksniuose. 


Na, o dabar apie kiekvieną produktą atskirai...
Visų pirma mano veido odos priežiūros rutina prasideda ryte nusiprausus veidą prausiamąja veido žele. Lengvos tekstūros prausiamoji želė atgaivina odą ir pašalina visus nešvarumus. Susiliejusi su vandeniu, vėsi želė tampa aksominėmis putomis. Jos švelniai, tačiau nepriekaištingai nuprausia odą bei neleidžia jai išsausėti. Man labai patiko, tai, kad nusiprausus veidą šia žele nesijaučia jokio sausumo ar tempimo jausmo. Priešingai, atrodo, kad oda jau yra gerai sudrėkinta bei pamaitinta ir kad jai daugiau nieko nereikia.


Po prausiamosios veido žele toliau naudoju drėkinančią veido esenciją, kuri paruošia odą efektyviam drėkinimui. Lengva, skysta drėkinanti esencija akimirksniu atgaivina odą ir padeda jai įsisavinti drėgmę. Iš pradžių man ši priemonė atrodė gana nereikšminga, bet ilgiau ją panaudojusi supratau, kad ji gali dar labiau sustiprinti po to naudojamo kremo drėkinimą. Tad ši esencija yra tikrai gana svarbi sausos odos savininkėms, kurioms kartais taip trūksta drėgmės. Po drėkinančios esensijos toliau veido odą padengiu odos troškulį numalšinančią veido želę. Būtent nuo šio produkto ir prasidėjo mano pažintis su Aqua Réotier veido priežiūros liniją. Tūkstančiais mikroburburbuliukų išsiskirianti veido žele suteikia odai tikrą gaivos pliūpsnį. Naudojant šia žele, oda prisotinama drėgmės, išsaugomas jos gyvybingumas, skaistumas ir sveikas spindesys. Nemeluodama galiu pasakyti, kad ši priemonė visiškai užkariavo mano širdį ir nustūmė į šoną visus mano iki šiol bandytus veido kremus.


Vakaro veido priežiūros rutina, kaip ir ryto, prasideda nuo prausiamosios veido žele bei drėkinančios esencijos. Na, o vėliau seka nebe veido želė, o odos troškulį numalšinantis kremas, išsiskiriantis savo aksomine tekstūra, kuri akimirksniu susigeria į odą. Šis kremas sukurtas visų tipų odai, ypač vasaros metu pasiilgstančiai drėgmės. Šis kremas man taip pat tapo tikru atradimu, nes jį naudojant ryte atsibundu su gerai sudrėkinta, pamaitinta bei elastingumą atgavusią oda.Kaip extra priemonę, dienos metu naudoju drėkinantį purškiklį, kuris akimirksniu atgaivina odą bet kur ir bet kada. Šio produkto formulė sujungia Réotier šaltinio vandens ir hialurono rūgšties galias, kad oda jaustųsi ypač gerai. Man be galo patiko tai, kad purškiklis ne tik atgaivina odą, bet ir padeda makiažui išlikti ilgiau. Galiu drąsiai teigti, kad net ir per daug užsipurškus šios priemonės ant makiažo, makiažas liks savo vietoje niekur nenubėgęs. Taigi, reziumuojant noriu pasakyti, kad mano oda dar niekada gyvenime neatrodė taip gražiai bei sveikai, kaip atrodo dabar, naudojant Aqua Réotier veido priežiūros liniją. Ši linija nepaprastai gerai drėkina, maitina bei gaivina veido odą,tad drąsiai ją galiu rekomenduoti ir Jums.

Visas šias priemones galite rasti L'occitane parduotuvėse arba https://lt.loccitane.com.

Su meile
Viktorija

-PR Sample-

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...