Margarita drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokolagenuJau greitai sulauksime vasaros ir galėsime basomis lakstyti po pievas! Tačiau kol vasara dar tik pakeliui - Margarita siūlo mums išbandyti dobiliukų pievos aromatą primenančią drėkinamąją veido kaukę. Kuo ši kaukė ypatinga? Kviečiu skaityti toliau ir sužinoti...Aprašymas

Drėkinamoji veido kaukė su raudonųjų dobilų ekstraktu ir biokologenu, tai gelinės konsistencijos priemonė, suteikianti odai minkštumo pojūtį. Kaukės sudėtis praturtinta biokologenu, kuris išsiskiria odos drėkinimo savybėmis. Raudonųjų dobilų ekstraktas yra natūralus antioksidantas, pasižymintis apsaugine funkcija nuo neigiamo aplinkos poveikio.


Tikriausiai net nereikia sakyti, kad ši kaukė kvepia labai natūraliai bei jos aromatas primena dobiliukus. Taip ir norisi uostyti šią priemonę bei laukti tikros, šiltos vasaros su žydinčiomis pievomis...:)


Padengus kaukę ant veido apima labai neįprasti pojūčiai... Iš pradžių jaučiamas šioks toks deginimas, kuris kai kurioms merginoms/moterims gali būti gana nemalonus. Tačiau tas nemalonus deginimas labai greitai praeina ir pradeda jaustis malonus odos vėsinimas bei gaivinimas. 

Po 10 min priemonę reikia pašalinti vatos diskeliu ar servetėle ir nuplauti likučius šiltu vandeniu. 
Valant bei plaunant kaukę, ji pasišalina mažais gumulėliais (dar vienas netikėtumas).


Na, o pašalinus priemonę jaučiamas neapsakomas veido odos švelnumas bei glotnumas. Oda tampa labai gerai sudrėkinta, pamaitinta bei įgavusi minkštumo. 

Man ši kaukė labai patiko, tad tikrai rekomenduoju ir Jums ją išbandyti bei pasinerti į intensyvų odos drėkinimą su dobiliukų pievą primenančia veido kauke.

Su meile
Viktorija

-PR Sample-

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...