Origalūs kvepalai atomaizeriuose | tasteperfumes.com


Kartais išsirinkti sau kvepalus būna begalo sunku, o ką jau kalbėti apie kvepalų rinkimą draugei, sesei ar mamai... Tikiu, kad artėjant Motinos dienai ne viena pagalvojote apie kvepalus mamai. Tačiau kokį kvapą dovanoti ir ar jis išvis tiks bei patiks mamai? Šiandien noriu Jums papasakoti apie puikią alternatyvą, kuri padės išrinkti kvepalus ne tik dovanai, bet ir sau...Visai nesenai naršydama internete bei ieškodama sau kvepalų atradau tasteperfumes.com internetinę parduotuvę, kuri pardavinėja originalius kvepalus mėginėliuose (atomaizeriuose). Parduotuvėje galima rasti tikrai platų originalių, autentiškų bei kokybiškų kvepalų pasirinkimą.

Mane ši idėja užkabino, nes perkant atomaizerį galima neišleidžiant daug pinigų išbandyti kvapą, prisijaukinti jį ir pažiūrėti ar jis tikrai tinka bei patinka.

Taip pat patiko ir idėjos praktiškumas. Juk įsigytą atomaizerį galima visur nešiotis su savimi, bei paskui papildyti tais pačiais ar kitais kvepalais. Potogu, tiesa?

Taigi, išsirenkame dominančius kvepalus bei pasirenkame kokio atomaizerio norime (galima rinktis 5, 8 ar 10ml mėginėlius)...


Atkeliavęs kvepalų atomaizeris tiesiog užbūria savo įpakavimu. Tikrai nesitikėjau, kad viskas bus taip gražiai bei estetiškai pateikta. Toks mėginėlio pateikimas neabejotinai tinkamas dovanoti bei stebinti sau artimą žmogų. 

Negana to, kad atomaizeris atkeliauja gražiai supakuotas ant jo dar ir yra užrašytas kvepalų, kurios įsigijote, pavadinimas. 


Mano pasirinktas Montale Intense Cafe - rytietiškas vanilės kvapas, nukelia į prisiminimus jaukioje senamiesčio kavinukėje. Pirmiausiai pasklinda švelnios Cappuccino kavos kvapas, tada pasijaučia turtingos, gavios rožės kvapas su visa gėlių puokšte bei vanile. Šis kvapas puikiai tiks toms, kurios nori pailsėti nuo saldžių kvapų bei ieško kažko stipresnio bei sunkesnio. 


Taigi, visas labai kviečiu pasinaudoti šia puikia alternatyva renkantis kvepalus sau ar mamai. Juk neišleidžiant daug pinigų galėsite ne tik išbandyti dominantį kvapą, bet ir turėsite praktišką atomaizerį, kurį galėsite visur nešiotis su savimi bei naudoti vėl ir vėl. Na, o jei kvepalus dovanosite galiu Jums garantuoti, kad tikrai nustebinsite sau artimą žmogų ne tik praktiška dovana, bet ir gražiu įpakavimu.


P.s. dabar, kaip tik puiki progą išbandyti šią paslaugą, nes su kodu: MAMAI tasteperfumes.com gausite 20% nuolaidą visiems kvepalams.

Su meile
Viktorija

-PR Sample-

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...