P2 Cosmetics kosmetikos apžvalga | eurokos.lt


Sveikos mielosios, Eurokos parduotuvių lentynas užkariavo dar vienas brandas - P2 Cosmetics dekoratyvinė kosmetika. Na, o pasirodžius naujam prekiniam ženklui visada kyla dvejonės ką pirkti, o ko geriau vengti. Šiandien pasistengsiu Jums padėti bei trumpai apžvelgti išbandytas P2 Cosmetics kosmetikos priemones...Nude Blend makiažo pagrindas. Šis makiažo pagrindas yra gana lengvos, neapsunkinančios bei veido porų nekemšančios konsistencijos. Iš pradžių buvo gana sunku susidraugauti su šiuo produktu, nes jis netolygiai dengėsi bei išryškino visus odos netobulumus... Tačiau vėliau supratau, kad šį makiažo pagrindą geriausia dengti su kempinėle, ant gerai sudrėkinto veido švelniais, tapšnojamaisiais judesiais. Tinkamai padengta priemonė puikiai susilieja su oda ir nebeišryškina odos defektų. Priešingai, švelniai juos užmaskuoja bei suvienodina odos atspalvį.  Rekomenduočiau šį makiažo pagrindą naudoti dieniniam makiažui, vietoj BB ar CC kremo.

Total Cover-up Camouflage maskuoklis yra gana tirštos, bet tikrai neapsunkinančios konsistencijos. Mano turimas maskuoklio atspalvis (020 medium) ant rankos gali pasirodyti labai tamsus, tačiau užteptas ant paakių jis šiek tiek pašviesėja. Maskuoklis puikiai užmaskuoja spalvinius paakių pakitimus bei nesubėga į raukšleles. Tiesa, 020 medium spalvos nenaudočiau veido kontūravimui (įšviesinimui), nes jis kiek per tamsus, bet paakiams man šis maskuoklis yra pats tas. 


Pro Beauty fiksuojanti ir matiškumo suteikianti biri pudra man patiko dėl savo smulkių miltelių bei puikios fiksacijos. Užfiksavusi paakius, šia pudra, galiu visą dieną būti rami, kad maskuoklis liks savo vietoj, o veidas išliks matinis. Taip pat ši biri pudra turėtų patikti ir toms, kurios mėgsta "baking" techniką, nes ši priemonė puikiai tam tinka.

Nude blend kompaktinę pudrą pamėgau naudoti dvejais būdais. Pirmasis, žinoma, būtų veido fiksavimui. Nude blend, kaip ir biri pudra gerai užfiksuoja veidą bei suteikia jam matiškumo. Antrasis būdas, naudoti šią pudrą ant sudrėkinto veido, vietoj makiažo pagrindo. Kadangi, Nude Blend turi atspalvį (mano spalva 025 natural), ši pudra labai natūraliai suvienodina odos spalvą bei suteikia veidui šiokio tokio "šviežumo". Ši kompaktinė pudra be jokios abejonės atsidūrė ir mano rankinuke, kaip "must have" priemonė. 


Sunshine Finish bronzinė pudra suteikia veidui labai natūralų, saulės nubučiuoto veido įspūdį. Priemonė nėra itin stipriai pigmentuota, tad galite nebijoti jos padauginti. Bronzinė pudra tikrai puikiai sklaidosi bei nepalieka purvinų dėmių ant veido. Kadangi esu natūralaus įvaizdžio šalininkė, man ši pudra tikrai patiko, nes ją lengva naudoti bei iš jos galiu tikėtis tik natūraliai atrodančio veido bruožų paryškinimo. 

Su Glow Touch skaistalais susidraugauti sekėsi kiek sunkiau... Paėmus per mažai skaistalų, spalvos visiškai nesimato ir atrodo, jog ant veido nieko nėra. Paėmus priemones kiek per daug, skaistalus tampa labai sunku išsklaidyti bei ant veido lieka tarsi blynai. Tiesa, man patiko skaistalų spalva (050 touch of amber), tačiau dėl patiriamo vargo juos sklaidant nebūčiau linkusi jų rekomenduoti... 

Toliau kalbant apie veido bruožų išryškinimą pereikime prie Pro Beauty Chroming highlighter'io, kuris veidui suteikia chromatinį spindesį. Priemonė puikiai atspindi šviesą bei veidui suteikia skaistumo. Tiesa, padengus šį highlighter'į galima įžiūrėti, kad jis savyje turi rožinio bei violetinio pigmento, tad ši priemonė gali nepatikti toms, kurios yra įpratusios prie šampaninio atspalvio įšviesintojų. 
Na, o dabar pereikime prie akių makiažo... Ir čia visišku mano atradimu tapo Perfect Brown antakių gelis, kurį visiškai nebijau prilyginti Benefit antakių dažams. Visų pirma galima pastebėti, kad šių priemonių pakuotės gana panašios. Tačiau ir priemonės skiriasi ne ką mažiau. Su P2 Cosmetics antakių geliu galima be didelio vargo natūraliai paryškinti antakius arba sukurti nepriekaištingą, grafišką jų formą. Taip pat patiko ir tai, kad galima reguliuoti spalvos intensyvumą paimant produkto mažiau ar daugiau. O ir laikosi priemonė tikrai ilgai. Ko gero šis gelis tapo ne tik didžiausiu atradimu iš P2, bet ir iš visų kosmetikos brandų, kuriuos tik esu bandžiusi. 


12H Shade Shifter dvipusis akių pieštukas padeda greitai bei be didelio vargo pasidaryti akių makiažą. Šį pieštuką taip pat naudoju dvejais būdais. Pirmuoju būdu, šviesia spalva padengiu visą judrųjį voką, o tamsesne nubrėžiu akių pravedimą. Antruoju, šviesia spalva taip pat padengiu visą voką, o tamsią spalvą dengiu į voko raukšlę bei viską išsklaidau. Tiesa, ši priemonė gana sunkiai sklaidosi, bet ji išlieka tikrai ilgai, nesubėga į raukšleles bei yra vandeniui atspari. Žinoma, šį pieštuką galite naudoti ir kitaip, tad tik palieka pasitelkti fantaziją ir susikurti sau tinkamiausią akių makiažą viena paprasta priemone. 


Priešingai nei dvipusis šešėlių pieštukas Kajal pieštukas man nepaliko didelio įspūdžio... Taip, Kajal pieštukas gana minkštas bei švelniai brėžiantis, tačiau dengiant jį ant akių man pritrūko spalvos pigmento... Testuojant priemonę ant rankos pieštukas atrodė gana gerai pigmentuotas, bet apvedus akis, pigmento vis dėlto pritrūko... Gal kalta mano turima spalva (310 cinnamon), o gal kaltas pats pieštukas, nežinau...


Su Beauty Insider akių pravedimu man taip pat sunkiai sekėsi susidraugauti... Eyeliner'is tikrai gerai pigmentuotas, greitai džiūstantis bei netrūkinėjantis. Tačiau pravedimo šepetėlis man pasirodė nepatogus bei per daug masyvus. Kad ir kaip stengčiausi, nubrėžti preciziško pravedimo man nepavyko. Greičiausiai dėlto kalta mano neįgudusi ranka... Tad pradedančiosioms šio pravedimo rekomenduoti tikrai negaliu...


Na, o Blooming Monoi blakstienų tušas visų pirma sužavi savo išskirtiniu, gėlę primenančiu įpakavimu. Tušas labai natūraliai paryškina, pailgina bei patankina blakstienas, tad jį rekomenduočiau dieniniam makiažui kurti. Tačiau ir šis tušas turi šiokių tokių minusėlių - patrinus akis bei dienos bėgyje jis pradeda trupėti. Tačiau bendrai kalbant šį tušą vertinu gerai, o ir tušo šepetėlis gana patogus.


Pereinant prie paskutiniojo makiažo akcento - lūpų, tikrai drąsiai galiu Jums rekomenduoti Perfect Look lūpų pieštuką, kuris yra minkštas, švelniai brėžiantis bei ilgai išliekantis. Su mano turima 173 skin spalva, kuri atrodo labai natūraliai, galima labai lengvai apvesti kontūrą bei šiek tiek paputlinti lūpas.


Kalbant apie lūpų putlinimą, Jums pravers ir Full Shine lūpų dažai, kurios prilyginčiau lūpų balzamui. Lūpdažis gerai sudrėkina, pamaitina bei suteikia lūpoms spindėsio. Na, o mano turima spalva (080 Tell me a tale) yra "nudinė", švelni bei puikiai tinkanti dienai.


Paskutinioji priemonė, kurią išbandžiau, Matter Matt skysti lūpų dažai visų pirma sužavi savo išskirtiniu įpakavimu bei spalva (070 Inner Peace), kuri yra lengvai pritaikoma tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui. Priešingai nei Full Shine Matter Matt lūpoms suteikia matinį efektą. Lūpdažis visiškai nesausina lūpų bei neišryškina išsausėjimų, kas yra gana būdinga daugeliui matinių dažų. Tiesa, lūpų dažų išsilaikymą pavadinčiau vidutiniu, nes geriant bei valgant jis laikosi tik 3-4 val, bet apibendrinant galiu pasakyti, kad šie dažai man tikrai patiko bei tiko.


Ko gero, tai pats ilgiausias įrašas, kokį tik esu rašiusi, bet tikiuosi, kad jis Jums bus bent šiek tiek naudingas bei padės lengviau išsirinkti P2 Cosmetics kosmetikos priemones. Na, o kaip tikriausiai jau supratote P2 kosmetikos brandas turi tikrai neblogų "perliukų", tad tik belieka bandyti, eksperimentuoti bei atrasti sau tinkamiausias priemones.(Makiažas tik su P2 Cosmetics priemonėmis)

Su meile
Viktorija

-PR Sample-2 komentarai:

  1. Puikus straipsnis. Ačiū. Gražus dieninis įvaizdis. Aš irgi esu natūralaus makiažo fanė. Laukiu savo užsakytų p2 priemonių, bandysiu!

    AtsakytiPanaikinti

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...