THERME Cancun Cactus purškiamas sausas aliejus kūnui | medexy.lt


Sveikos mielosios, saulė bei šiltas oras ko gero įtakoja tai, kad prie tinklaraščio rašymo praleidžiu vis mažiau ir mažiau laiko... Tikriausiai Jus per daug dėl to neliūdite bei džiaugėtės saulės spinduliais kartu su manimi. Tačiau labai rekomenduoju mėgaujantis saulute bei šiltu ežerų bei jūros vandeniu nepamiršti ne tik apsaugos nuo saulės, bet ir tinkamo odos drėkinimo bei maitinimo. Tad nieko nelaukiant šiandien noriu Jums papasakoti apie didžiausią savo šio sezono atradimą - THERME Cancun Cactus purškiamą sausą aliejų kūnui, be kurio nebeišsiverčiu nei dienos.Aprašymas

Therme Cancun Cactus purškiamas sausas kūno aliejus su kaktusų aliejumi, puikiai įsigeria į odą. Sausas kūno aliejus turi nuostabiai gaivų, saldų guaranos ir papajos aromatą. Suteikia odai sveikos odos spindesį ir puikiai įsigeria į odą, nepalikdamas riebaus sluoksnio. Oda tampa švelni ir įgauna gaivų aromatą. Pakuotės purškiklis užtikrina greitą ir tolygų produkto paskirstymą. Tinka vių tipų odai, ypač sausai. Be to, purškiamas sausas aliejus skatina natūralų odos atsinaujinimo procesą.
Puikiai tinka naudoti po deginimosi saulėje.
Tinka veganams.
Sudėtyje nėra SLS, SLES, parabenų bei mineralinių aliejų.


Kartą esu Jums sakiusi, kad niekada nemėgau kūno aliejų, kremų, sviestų bei panašių priemonių skirtų būtent kūno odai prižiūrėti, nes tokios priemonės dažnai būna apsunkinančios bei ant odos paliekančios nemalonius riebumo ir lipnumo pojūčius, kurie išlieka gana ilgai. Tačiau galiu drąsiai teigti, kad šis purškiamas sausas aliejus kūnui visiškai pakeitė mano nuomonę apie tokias priemones. O gal man tiesiog pavyko atrasti tą auksinę priemonę, kurį pranoko visus mano lūkesčius ir kurios nekeisiu į nieką...


Visų pirma mane sužavėjo aliejaus sudėtis, kurioje nėra SLS, SLES, parabenų, dažiklių bei mineralinių aliejų. 
Negaliu nesižavėti ir neapsakomai gražiu aliejaus buteliuku bei patogiu dozatoriumi, kuris leidžia greitai bei tolygiai padengti priemonę. 
Na, o aliejaus kvapas... Jei tik rasčiau tokio aromato kvepalus tikrai juos pirkčiau. Aliejus kvepia labai gaiviai, saldžiai bei subtiliai. Kvapas visiškai neįkyrus bei neerzinantis. Net ir man (jautriai kvapams) šis aromatas labai patiko bei tiko. 


Na, o dabar apie pačią priemonę... Purškiamas sausas aliejus neapsakomai greitai įsigeria į odą nepalikdamas jokių nemalonių riebumo ar lipnumo pojūčių. Susigėrusi priemonė puikiai pamaitina, sudrėkina kūno odą bei suteikia jai sveiką spindesį. Oda tampa neapsakomai minkšta, glotni, švelni bei skaniai kvepianti. 


Naudoju šią priemonę kasdien ir neapsakomai ja džiaugiuosi, nes ji puikiai sudrėkina, pamaitina, suteikia odai spindesio, švelnumo, minkštumo bei neapsakomai skanų aromatą. 

Tikrai labai rekomenduoju šią priemonę išbandyti ir Jums, o ypač ją rekomenduoju po saulės vonių kai odai reikia ypatingos priežiūros. 

Na, o kad šią priemonę tikrai išbandytumėte medexy.lt su kodu meilesvajoti15 Jums dovanoja net 15% nuolaidą visai THERME produkcijai (nuolaidos kodas galios iki birželio 30d.)

Su meile
Viktorija

-PR Sample-

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...