Kartu renkamės suknelę iš manzara.lt


Sveikos mielosios, prieš keliaudama atostogauti, nusprendžiau, kad man žūtbūt reikia dar vienos sukneles. Na, o kaip žinia, auginant mažą vaikutį bei taupant laiką bei visų nervus į naujų drabužių paieškas geriausia leistis virtualioje erdvėje. Visai netikėtai su manimi susisiekė neseniai savo veiklą Lietuvoje pradėjusi internetinė madingų prekių parduotuvę manzara.lt (prisipažinsiu, iki šiol apie šią parduotuvę nieko nebuvau girdėjusi), tad smalsumo vedina sukneles paieškas nusprendžiau pradėti būtent šioje parduotuvėje. Kokios suknelės man paliko įspūdį bei ar pavyko rasti tą vienintelę, sužinosite skaitydamos toliau...Visų pirma, man į akį krito būtent ši suknelė (nieko keisto, juk ji yra pačiame viršuje "suknelės" skiltyje). Tikriausiai daugelis su manimi sutiksite, kad ji tiesiog idealiai atrodytų ant aukštos, sportiškos bei įdegusios merginos. Labai gaila, bet šiuo metu savęs sportiška pavadinti negaliu, tad ji lieka laukti geresnių laikų (prižadu, kitą vasarą būtinai tave įsigysiu...)


Laisva, lengvai vėjyje plevėsuojanti, bohemiško stiliaus suknelė tinkanti praktiškai bet kokio figūros tipo merginai. Ji turėtų idealiai tikti keliaujant prie jūros palydėti besileidžiančios saulės. Gal kiek dvejonių kelia labai gili iškirptė, tačiau sutikite šį suknelė atrodo tikrai įspūdingai...


Garbės žodis, įsimylėjau šią suknelę iš pirmo žvilgsnio... Lengvutė, trumputė, romantiško stiliaus... Idealus pasirinkimas tiek einant į miestą, tiek keliaujant prie jūros. Et, labai gaila, kad šią suknelę galima rinktis tik S dydžio, o aš tokiu dydžiu kol kas pasigirti negaliu (sunku gi toms nėštukėms...). Bet jei tu nešioji S dydį, tikrai labai rekomenduoju ją griebti. ;)


Garstyčių spalvos suknelė tapo vienu iš galimų pasirinkimo variantų. Paprasta, laisva, nieko neišsiskirianti. Labai įdomu, kaip ji atrodytų ant manęs. Ir kur gauti tokius auskarus?!:D


Vis dėlto po ilgų svarstymų, dvejonių bei abejonių galutiniu mano pasirinkimu tapo ši marškinėlių tipo suknelė. Ji trumpa, lengva, laisva bei atrodanti patogiai. Šią suknelę mielai pasiimsiu su savimi keliaujant atostogauti. 

Na, o kuri suknelė Jums patiko labiausiai? ;)

Primenu, kad visas šias gražuoles bei dar daugelį kitų prekių už prieinamą kainą galite rasti manzara.lt. Tad labai visas kviečiu į suknelės paieškas leistis kartu su manimi, nes būtent šioje parduotuvėje akis tiesiog raibsta nuo suknelių gausos bei įvairumo.

Su meile
Viktorija


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...