Pureness 100 drėkinanti veido kaukė su sviestmedžiu | taeguk.lt


Kokia yra tobulo makiažo paslaptis? Gerai maskuojantis makiažo pagrindas? Stipriai pigmentuoti šešėliai? O gal kokybiški šepetėliai? Mano manymu tobulo makiažo paslaptis slypi ne pasirinktuose priemonėse, o tinkamame odos paruošime. Tikriausiai visos esate pastebėjusios, kad bet kuri pasirinkta priemonė daug geriau dengiasi ant švarios, lygios bei gerai sudrėkintos odos. Prieš atlikdama makiažą aš taip pat stengiuosi kuo geriau paruošti veido odą ją nušveisdama bei gausiai sudrėkindama kremu. Na, o jei turiu laiko prieš makiažą veido odą mėgstu palepinti lakštinėmis kaukėmis, kurių nereikia nuplauti. Tiesiog nuimi kaukę, įtrini serumo likučius ir viskas - oda jau paruošta tolesniems etapams. Iš visų bandytų lakštinių kaukių ko gero man didžiausią įspūdį paliko TonyMoly veido kaukės. Tad nieko nelaukiant skubu Jums papasakoti apie dar vieną nesenai išbandytą TonyMoly Pureness 100 drėkinančią veido kaukę su sviestmedžiu.Kaukė nuramina sudirgusią odą, nuima streso ir nuovargio požymius. Reguliarus kaukės naudojimas suteikia jaunatviškesnę išvaizdą, pašalina papilkėjusią veido odos spalvą ir išlygina veido toną. Sviestmedis - mikroelementų, vitaminų, proteinų, angliavandenių šaltinis. Idealiai minkština odą, ją maitina, skatina kolageno gamybą, saugo nuo UV spindulių, padidina odos barjerines funkcijas. Pantenolis suteikia maksimaliai greitą atsinaujinimą, stiprina odos struktūrą ir greitina gyjimą.


Visų pirma TonyMoly lakštinės kaukės man patinka dėl to, kad jos puikiai prisitvirtina prie veido, o serumas esantis ant kaukės niekur nevarva. Kol kaukė rūpinasi veido oda, mes galime kuo ramiausiai tvarkytis, gurkšnoti kavą ar užsiimti kita veikla.

Kalbant apie Pureness 100 veido kaukę, pirmiausia ji mane sužavėjo savo neapsakomu kvapu. Kaukė kvepia labai natūraliai, švelniai bei gana gaiviai. Jei kas uostėte sviestmedžio sviestą, galiu pasakyti, kad kaukės kvapas būtent kaip sviestmedžio.

Kaukė neapsakomai gerai sudrėkina bei pamaitina veido odą. Nusiėmus ją, oda tampa gerai pailsėjusi, jaunatviškesnė, minkštesnė, švelnesnė bei elastingesnė. Atrodo, kad kaukė nuo veido pašalina visus streso, nuovargio bei papilkėjimo požymius. Na, o kai veido oda tampa gerai pailsėjusi bei sudrėkinta, tai ir makiažo priemonių prireikia daug mažiau... :)

Tad tikrai tikrai labai rekomenduoju šią kaukę išbandyti ir Jums, o ypač ją patariu išbandyti sausos/jautrios odos savininkėms, kurių oda patiria daug streso bei neigiamų aplinkos veiksnių.

Kaukės ieškokite: taeguk.lt. Na, o su kodu: meilėsvajoti gausite 10% nuolaidą bent kokiai pasirinktai prekei :)

Su meile
Viktorija

-PR Sample-

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...