Kietieji šampūnai SOLIDU


Sveikos mielosios, prieš ruošdama šį įrašą uždaviau Jums klausimą: kiek šampūnų buteliukų šiuo metu galima rasti Jūsų namuose? Atsakymai šiuo klausimu pasiskirstę gana vienodai: 49% teigė, kad namuose turi 1-3 šampūno buteliukus, 51%, kad turi 3 ir daugiau. Savo namuose aš suskaičiavau 8 šampūno buteliukus (į šį skaičių neįėjo vyro bei vaikučio šampūnai). Na, o dabar pabandykime suskaičiuoti kiek per metus sunaudojame tokių buteliukų... Suskaičiuoti nelengva, tiesa? O kiek plastikinių pakuočių išmetame sunaudojusios vieną ar kitą priemonę? Suskaičiuoti dar sunkiau...
Iki šiol aš ir pati apie tai nesusimąsčiau, tačiau kai į mano rankas pateko SOLIDU kietieji šampūnai, pradėjau mąstyti kiek gi iš tiesų plastikinių pakuočių mes išmetame ir už ką mes mokame pinigus? Mokame pinigus už buteliuką, priemonę, o gal vandenį, kurio gausu kasdienėse priemonėse (jo priemonėse būna net 80%).


Priešingai nei kiti šampūnai, SOLIDU - tai koncentruoti šampūnai, kuriems nereikia plastikinių buteliukų. Tačiau jie išplauna lygiai taip pat, kaip ir įprastiniai skysti. Tokį produktą labai patogu įsimesti į kelionę - nereikia jaudintis, kad išbėgs, kd neleis vežtis rankiniame bagaže... 

SOLIDU šampūnas nepamainomas ir mamytėms, kurios neturi laiko ilgai užtrukti duše. Su ta pačia SOLIDU „plytele“ galite ir išsitrinkti plaukus, ir nusiprausti visą kūną kaip su dušo želė.

O svarbiausia, jog kaskart naudodamos  SOLIDU produktus, darote gera mūsų planetai, nes nešvaistote plastikinių buteliukų. 

Visi SOLIDU produktai pagaminti rankomis Lietuvoje. Galite rinktis iš šampūnų su bijūnais, rozmarinais, dilgėlėmis ir vanile. Prie jų galite derinti ir kietąjį argano ir sviestmedžių aliejų kondicionierių.


Išbandžiusi kelis SOLIDU šampūnus pajaučiau neapsakomą norą atsikratyti visų namuose esančių šampūnų ir naudoti tik šiuos kietuosius šampūnus...

Visų pirma šie šampūnai sužavi savo neapsakomu natūraliu aromatu, kuris pasklinda po visą vonią vos tik atidarius šampūno dėžutę. Kiekvienas šampūnas kvepia vis kitaip - bijūnais, rozmarinais, vanile, žolelėmis... Kiekvienas aromatas savaip užburia bei nuteikia.


Kalbant apie kiekvieną šampūną atskirai, galite rinktis iš tai, ko Jūsų plaukams reikia labiausiai:

PINK

Bijūnų šampūnas pagamintas su tikrų bijūnų šaknimis ir ylang-ylang (kvapiųjų kanangų) aliejumi. Bijūnai – tai natūrali odą raminanti ir niežėjimą mažinanti priemonė. Kvapnūs ylang-ylang žiedai iš Pietryčių Azijos turi nuostabų saldų aromatą, kuris  dušo ritualą pavers tikru malonumu. Šis šampūnas taip pat praturtintas plaukams naudingais kokosų ir alyvuogių aliejais, pantenoliu (vitaminu B5), natūraliu vitaminu E...

BALANCE

Tai riebių plaukų šampūnas, tačiau galima jį išmėginti ir normalių plaukų savininkėms.  Šis šampūnas itin gerai pašalina visus nešvarumus, susikaupusius riebalus ir aplinkos taršą. Tačiau tuo pat metu jis padeda subalansuoti riebalų gamybą, natūralus eterinių aliejų mišinys skirtas stimuliuoti galvos odai ir itin tinkamas riebaluotis mėgstančiam plaukui. 


GRANDMA SAID

Tikriausiai ne vienos mūsų močiutė yra minėjusi, jog plaukus labai sveika skalauti dilgėlių nuoviru. Todėl šis kietasis šampūnas ir pavadintas „Močiutė liepė“. Dilgėlė mums puikiai pažįstama, nes nuo senovės naudojama ir Lietuvoje rūpinatis silpnais bei lūžinėjančiais plaukais. Tamanu (arba puiklapių) aliejus - tai aliejus, spaudžiamas iš tropinio Pietryčių Azijos riešuto, kuriuo vietinės moterys tepa plaukus, jog juos pamaitintų ir sudrėkintų. Jį šampūne naudojame ekologišką, nerafinuotą, sklidiną sodraus riešutų aromato.


EXOTIC

Tai šampūnas, kuris žaidžia kvapais ir spalvomis. Jo “crazy” mėlyna spalva smagiai nuteiks ne tik tuos, kurie nešioja mėlynus plaukus. Bet kas žino, kad išsiplovę su “Exotic”, mėlynai nusidažyti nuspręsite ir jūs? Šio šampūno aromatas kaskart vis kitoks, mat jame “žaidža” skirtingos žolelės, eukaliptai, vanilė ir dar daugiau…


Kondicionierius „HAIR CANDY“.

Tai unikalus kondicionierius, praturtintas argano ir sviestmedžio aliejais.

„Hair Candy“ unikalus tuo, jog jis sudarytas iš dviejų dalių. Viršutinė dalis kiek minkštesnė ir riebesnė, ją naudokite plaukų galiukams, kurie lengvai išsausėja, o kietesne apatine dalimi (tamsiai rožine) galite lengvai kondicionuoti arčiau šaknų, kur nenorite plaukų apsunkinti. Pamatysite, jog plaukai žymiai lengviau išsišukuos, jie taps švelnūs, purūs ir sveiki.

Hair Candy užteks labai, labai ilgai – jis itin koncentruotas, o vienu kartu jo sunaudosite visai nedaug.


Labiausiai iš visų šių šampūnų man "prilipo" GRANDMA SAID, kuris sugebėjo tinkamai (net ne tinkamai, o labai gerai) pasirūpinti mano plaukais. Naudojant šį šampūną mano plaukai tapo sveikesni, gražesni, mažiau pleiskanojantis bei lengviau iššukuojami. Naudojant jį man kartais net neprireikia kondicionieriaus, nes plaukai ir taip tampa švelnūs bei lengvai iššukuojami.


Kad įrašas neužsitęstų begalo bei krašto, pabaigai noriu pasakyti, kad SOLIDU visiškai pakeitė mano požiūrį ne tik į plastikinių pakuočių vartojimą, bet ir į kietuosius šampūnus. Iki šiol maniau, kad kietieji šampūnai negali padaryti to, ką gali įprasti, tačiau SOLIDU įrodė, kad tokie šampūnai gali daug daugiau... Koncentruoti šampūnai ne tik tausoja planetą, bet ir tinkamai rūpinasi mūsų plaukais. 

Tikrai labai rekomenduoju šiuos šampūnus išbandyti ir Jums.Su meile
Viktorija

-PR Sample-


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...