Vitaker S.O.S. gydymo terapija plaukams


Sveikos mielosios, kaip gera prisėsti ir vėl Jums rašyti naujus įrašus bei pasakoti apie naujus atradimus... Taip jau atsitiko, kad auginant du mažylius kartais man tiesiog pritrūksta laiko. Na, o radus laisvą valandėlę ją pasiglemžia senai užmiršta aistra - makiažai. Kad ir kaip ten bebūtų aš ir vėl čia bei pasakoju Jums apie S.O.S. plaukų atstatymo procedūrą, kuriai atlikti nereikės net išeiti iš namų (paprastai tokios procedūros atliekamos grožio salonuose). Jums tereikės specialaus šampūno prieš S.O.S. terapiją ir Hydramax terapijos (kaukės), kuri giliai sudrėkins, paspartins plaukų augimą ir suteiks 3D spindesio.Inovacinė šampūno formulė, turinti išskirtinę BIO Repair sistemą ir keratino kompleksą, kuris švelniai valo plaukus, išlaikydamas natūralų apsauginį barjerą. Paruošia plaukų atstatymo ir rekonstrukcijos procedūroms.
Šis šampūnas tinkamas visiems plaukų tipams: įskaitant blondines, šviesintus ir chemiškai paveiktus plaukus.


Hydramax terapija, tai giliai drėkinantis gydymas, spartinantis plaukų augimą bei suteikiantis 3D blizgesį. Intensyvus plaukų gydymas, kuris atkuria maistingąsias medžiagas, prarastas per tam tikrą laiką. Išskirtinis, drėkinamasis preparatas yra praturtintas natūralaus rozmarino aliejaus ir alavijo. Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros. 
Šis gydymas tinkamas sausiems, dažytiems, pažeistiems chemiškai, šviesiems, trapiems ir jautriems plaukams. Taip pat gali būti naudojamas kaip prevencinis gydymas, suteikiantis plaukams stiprumą ir pilną maitinimą, taip pat užkertantis kelią plaukų slinkimui, lūžinėjimui ir išsausėjusiems galams. 


Atliekant šią plaukų atstatymo procedūrą plaukai tampa pilnai pamaitinti, itin blizgūs bei švelnūs. Teigiama, kad ši procedūra gali pagreitinti plaukų augimą net iki 20%, o rezultatai išlieka apie 2-3 savaites.

Galiu tik su viskuo sutikti, po procedūros plaukai tampa tikrai nepaprastai švelnūs, blizgūs, gerai sudrėkinti bei pamaitinti. Jausmas tarsi išėjus iš kirpyklos po atstatymo procedūros (tik atliekant šią procedūrą namie šis malonumas atsieina pigiau, nei kirpykloje).  Testuoju šias priemones apie mėnesį ir per šį mėnesį man prireikė gal dvejų procedūrų, nes rezultatai išlieka tikrai gana ilgai (ne iki pirmo plovimo). Ką dar galiu pasakyti, nežinau ar įtakos turėjo mano gėriamas biotinas ar šios priemones, tačiau ir plaukų slinkimas gerokai apmažėjo (po gimdymo man kuokštais krito plaukai) ir pagreitėjo jų augimas. 

Taigi, apibendrinant galiu pasakyti, kad ši procedūra puiki išeitis toms, kurios neturi laiko ar noro lankytis kirpyklose (pati ten nesilankiau gal metus), tačiau nori pilnai atstatyti plaukus. Vitaker S.O.S. terapija giliai sudrėkins, pamaitins, suteiks spindesio bei švelnumo Jūsų plaukams.

Šias priemones galite įsigyti www.vitaker.lt.

Su meile
Viktorija

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...