Rimmel Lasting Radiance makiažo priemonės apsaugančios nuo oro taršos


Man taip patiko Rimmel Lasting Radiance makiažo linija, kad supratau - vien nuotraukos ir trumpos apžvalgos instagram'e neužteks... Tiesiog privalau apie ją papasakoti plačiau bei išsamiau.  Tiesiog būna tokių priemonių, kurios tarsi prie odos lipte prilimpa - būtent taip nutiko ir su Rimmel Lasting Radiance. Makiažo priemonių serija Lasting Radiance grąžina odai švytėjimą, net jai ją alina nuovargis, dulkės, teršalai ir prastas oras. Lasting Radiance, tai pirmasis plačiai rinkai skirtas Rimmel makiažo pagrindas su technologija "Urban Shield", kuris kovoja su neigiamais gyvenimo mieste padariniais ir teršalais. Naujasis makiažo pagrindas turi UV spindulių filtrą SPF25 ir antioksidantų kompleksą. Jis sudaro nematomą apsauginį sluoksnį, kuris padeda mažinti odos pilkšvumą, nuovargio žymes ir apsaugoti odą nuo aplinkos taršos. 

Šis odą skaistinančių žėručio dalelių turintis vidutinio maskavimo makiažo pagrindas akimirksniu paslepia odos netobulumus, suteikia jai švytėjimą ir iki 24val trunkantį drėkinimą, kad odą būtų visą dieną spindinti bei gaivi.


Dėl didelio  teršalų kiekio dažnai atsiranda spuogų, dėmių ir patamsėja paakiai. Grąžinti odai spindėsį galima padengus ją maskuokliu Lasting Radiance, kuris paslepia visus odos trūkumus ir pastebimai atgaivina paakių sritį suteikdamas jai švytėjimo. Sudėtyje esantys peptidai ir vitaminų kompleksas daro odą akivaizdžiai skaistesnę bei stangresnę, o vidutinio ryškumo atspalvis leidžia puikiai paslėpti patamsėjusius paakius bei spuogelius.


Itin smulki ir lengva Lasting Radiance kompaktinė pudra akimirksniu suteikia odai natūraliai atrodantį spindesį, o didelis jos pigmentų kiekis jį dar labiau sustiprina. Švytėjimo suteikiančios 6 atspalvių pudros dalelės lengvai susimaišo tarpusavyje, ir oda įgauna nuostabų vienodą atspalvį. Kaip ir minėjau šviesiomis dalelėmis fiksuoju paakius bei makiažą, o tamsesniomis kontūruoju veidą. Dėl švelnios tekstūros ši pudra leidžia visą dieną jaustis komfortiškai ir džiaugtis švytinčia oda.


Kadangi atšilus orui padidėja ir oro tarša, rekomenduoju Lasting Radiance rinktis būtent šiam laikotarpiui, o ir naudojant šias priemones būsite apsaugotos ne tik nuo taršos, bet ir nuo saulės spindulių bei galėsite džiaugtis spindinčia, gerai sudrėkinta bei sveikai atrodančia oda visą dieną.Su meile
Viktorija

-PR Sample-

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...