IDUN Minerals - Švedijos mokslininkų sukurtos makiažo priemonės


Sveikos mielosios, kas sekate mane instagram'e, tikriausiai ne kartą matėte mane naudojant bei pasakojant apie Idun Minerals mineralinę kosmetiką. Tačiau kiek supratau ne visas ši informacija pasiekė, tad nusprendžiau apie visas išbandytas priemones papasakoti viename išsamiame įraše.Visų pirma norėčiau pradėti nuo labai gražios mitologijos apie deivę Idun...

Skandinavų mitologijoje IDUN - jaunystės ir nemirtingumo deivė.
Istorijose pasakojama, kad IDUN buvo magiškų nemirtingumo obuolių saugotoja. Šiuos auksinius obuolius Idun saugodavo specialioje medinėje dėžutėje ir juos dalindavo dievams, kai pasirodydavo jų senėjimo ženklai, kad šie galėtų atgauti savo jaunystę. Nesvarbu, kiek obuolių Idun išimdavo, jų kiekis dėžutėje visuomet išlikdavo toks pats. Vieną rudenį Idun ir jos obuolius pagrobė milžinas Tjacis. Be Idun amžinos jaunystės obuolių visi dievai pradėjo senti. Tačiau kitą pavasarį dievas Lokis sugalvojo planą, jis buvo paverstas sakalu ir išsiųstas sugrąžinti Idun iš milžino. Jam pavyko sugrąžinti Idun ir dievai vėl, dėl Idun stebuklingų obuolių, galėjo atjaunėti. Istorija yra simbolinė, dėl ko vaisiai ir augalai pražūsta kiekvieną rudenį ir vėl atgimsta pavasarį.

Na, o IDUN Minerals - tai Švedijos mokslininkų sukurtos makiažo priemonės, kurių pagrindą sudaro ypač išgryninti mineralai. Nors dauguma dekoratyvinės kosmetikos gamintojų naudoja mineralus, tačiau Idun Minerals išsiskiria tuo, kad kurdami makiažo priemones, naudoja tik aukščiausios kokybės ypač išgrynintas mineralines medžiagas, dėl ko odai suteikiama ne tik nepriekaištinga išvaizda, bet tuo pačiu oda rūpinasi ir saugo. 

Spalva Lavendel 407

Savo pažintį su IDUN Minerals pradėjau nuo keturių spalvų akių šešėlių paletes. Ši paletė iškart mane pakerėjo savo sodriomis bei ilgai išliekančiomis spalvomis. Itin švelnios tekstūros akių šešėliai lengvai dengiasi, neapsunkina vokų ir minimaliai byra. 

Kadangi šie šešėliai pagaminti iš ypač išgrynintų mineralinių pigmentų jie tiks net ir labai jautrioms akims. Na, o idealiai suderintos keturios spalvos puikiai tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui. 


IDUN Minerals birus makiažo pagrindas, taip pat pagamintas iš išgrynintų mineralų, suteikia odai švytinčios , natūraliai atrodančios odos efektą, rūpinasi ja ir apsaugo. Natūralūs pigmentai nepriekaištingai padengia odą ir suteikia vidutinišką - pilną maskavimą.

Be galo pamilau šį makiažo pagrindą, nes jis ramina, nekemša porų, leidžia odai kvėpuoti, neišryškina išsausėjimų bei suteikia idealiai atrodančios odos efektą visą dieną. 

Žinoma, geriausia šį makiažo pagrindą dengti su Kabuki šepetėliu ir tam geriausiai tinka IDUN Minerals Kabuki šepetėlis, kuris lengvai ir nepriekaištingai paskirsto birų makiažo pagrindą ant odos. 

Spalva Agnetha 401

IDUN Minerals lūpų kreidelė yra puiki tarpinė priemonė tarp lūpų dažų ir pieštuko. Su šia priemone galima apvesti tik lūpų kontūrą arba padengti visas lūpas. Kreidelė suteikia ryškią spalvą bei ilgai išlieka. Na, o priemonės sudėtyje esantis tekšių aliejus drėkina ir maitina lūpas bei visą dieną neleidžia joms išsausėti. 


Na, ir galiausiai gražuoliai šepetėliai...

Akių makiažo šepetėlis lengvai ir tiksliai padengia akių vokų šešėlius, o speciali šepetėlio forma leidžia labai tiksliai išgauti norimą rezultatą. Su šiuo šepetėliu galima be galo lengvai kontroliuoti produkto kiekį, padengti šešėlius bei juos sluoksniuoti. 

Makiažo sumaišymo/suliejimo šepetėlis gali būti naudojamas visų rūšių biriems ir kreminiams produktams aplikuoti, norint išgauti ypač gražų, taip vadinamąjį, HD efektą. Taip pat tinka nepriekaištingam makiažo užbaigimui ir makiažo priemonių suliejimui.

Ši šepetėlį man labiausiai patiko naudoti makiažo pagrindo ir maskuoklio dengimui, nes dengiant su juo išgaunamas pilnas maskavimas ir tolygus priemonių padengimas. 


Be galo pamėgau bei pamilau IDUN Minerals kosmetiką. Ji natūrali, be talko, naftos produktų, silikonų, kvepalų, bismuto ir konservantų. Tad šią kosmetiką ypač rekomenduoju jautriai, į bėrimus linkusiai odai. Na, o aš išbandžiusi šias priemones tikrai dar pildysiu IDUN priemonių krepšelį (gale pridėsiu norų sąrašą iš IDUN). 
Na, o dabar rodau makiažą, kuriam naudojau aptartas priemones bei atsisveikinu iki kitų įrašų😉


Norų sąrašas

Su meile
ViktorijaKomentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...