See See Mineral kosmetika su mineralais iš Negyvosios jūros


Sveikos mielosios, ar nepamiršote kovo 8-ąją palepinti ir savęs?😊 Kartais skubame, bėgame, lekiame ir kartais visai pamirštame patį svarbiausią žmogų - save... Šiais metais pasakiau, kad skirsiu sau daugiau dėmesio ir tinkamai lepinsiu savo veido, kūno, rankų bei pėdų odą, nes gi nejaunėjame😅 tad, ir moters dieną skiriau ypatingą dėmesį savo odai, palepindama ją naujausiu atradimu See See Mineral mineraline kosmetika, apie kurią Jums šiandien ir papasakosiu😉See See Mineral kuriamų priemonių sudėtyse yra aukštos kokybės natūralių veikliųjų medžiagų ir odos drėkinimą užtikrinančių mineralų iš žemiausios vietos pasaulyje, Negyvosios jūros.


Kūno šveitiklis su Negyvosios jūros mineralais, vitaminu E, arganų, citrinžolių, sezamų, saulėgrąžų, saldžiųjų migdolų ir kviečių gemalų aliejais bei mažomis Negyvosios jūros druskos dalelėmis švelniai pašalina negyvas odos ląsteles ir pagerina sausos bei išskirtinio dėmesio reikalaujančios odos būklę, paruošdamas ją tolesniems odos priežiūros etapams.


Kūno sviestas su Negyvosios jūros mineralais, alavijų, ramunėlių, simondsijų, papajų, citrinžolių, sezamų ekstraktais, saldžiųjų migdolų bei vynuogių kauliukų aliejais, sviestmedžių, avokado sviestais ir vitaminais A, B, C, E ir F puikiai sudrėkina, pamaitina, pagerina odos būklę ir suteikia jai glotnumo. Tačiau šis sviestas yra labai sunkus bei riebus, tad man jį norėtųsi pasilikti rudeniui bei žiemai, o vasarai rinktis kažką lengvesnio. 


Kojų kremas su Negyvosios jūros mineralais, alavijų, žaliosios arbatos, ramunėlių ekstraktais, kakavos sviestu, arganų, citrinžolių, alyvuogių, saldžiųjų migdolų, mėtų aliejais ir vitaminu E be galo gerai sudrėkina, pamaitina, suteikia glotnumo, lengvumo ir gaivumo pojūtį pėdų bei kojų odai. Šis kremas yra labai lengvas ir greitai susigeriantis, tad man jis labai patiko. 

Rankų kremas taip pat su Negyvosios jūros mineralais, alavijų, žaliosios arbatos kakavos sviesto ekstraktais, argano, citrinžolių, alyvuogių, saldžiųjų migdolų aliejais ir vitaminu E padeda apsaugoti rankų odą nuo neigiamo kasdienės aplinkos poveikio. Taip pat šis kremas greitai susigeria gerai pamaitindamas, sudrėkindamas bei sušvelnindamas rankų odą.


Ir galiausiai vyšnaitė ant torto - veido kaukė su Negyvosios jūros mineralais ir purvu, alavijų ekstraktu, simondsijų, mėtų, saldžiųjų migdolų, alyvuogių aliejais ir vitaminu E, švelniai valo ir nušviečia odą. Ji padeda pašalinti nešvarumus, odos riebalų perteklių bei negyvas odos ląsteles. Šią kaukę ypatingai rekomenduoju riebiai/mišriai veido odai.


Visos See See Mineral priemonės yra be galo nuostabios bei su odą puoselėjančiais ingredientais, tad labai rekomenduoju jomis pasilepinti ne tik kovo 8-ąją, bet ir kasdien😉

Su meile
Viktorija 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...